Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Zvažujete čištění podlah? Vyzkoušejte strojovou metodu čištění

Zvažujete čištění podlah? Vyzkoušejte strojovou metodu čištění

Je sice pravda, že s podlahami je méně práce než s koberci a není nutné jejich čištění věnovat tak velkou péči jako u koberců. Jenže potom už to lidé mnohdy ženou do extrému, že se o podlahy nestarají prakticky vůbec. A pak dochází k jejich velkému znečištění. A pokud se o ně někdo v lepším případě stará, tak doporučujeme nečistit je levnými čisticími prostředky nebo je dokonce kartáčovat obyčejnými kartáči. Protože díky nim byste si mohli podlahy nenávratně poničit, a to určitě nestojí za to. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout. Naposledy jsme podlahy čistili v jednom rodinném rekreačním středisku v lesích. Majitelé se o většinu snažili starat sami, ale s podlahami měli problémy. Snažili se to vyčistit, ale už na to úplně nestačili, tak nás kontaktovali.

Jejich…

Jejich prostor byl opravdu velký, tak se není čemu divit, že toho mají až nad hlavu.  Na něco takového je potřeba kvalitních technologií. A my se už o vše postarali. A jsme rádi, že byli spokojení. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit.

Po…

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Byli s naší prací spokojení a my byli rádi, že jsme dokázali podlahy vyčistit podle jejich představ a očekávání. Pro více informací o lité stěrky mytí se podívejte na naše internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View