Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Silne znečistené okná pre ozajstných odborníkov nie sú problém, fasády, okná, výklady, umývanie, výškové čistenie, nano impregnácia, výškové práce Bratislava

Silne znečistené okná pre ozajstných odborníkov nie sú problém, fasády, okná, výklady, umývanie, výškové čistenie, nano impregnácia, výškové práce Bratislava

Pred nedávnom som nabral odvahu a otvoril si reštauráciu neďaleko centra mesta. Je v prízemí novo postavenej budovy pri veľmi frekventovanej, prašnej ulice. Takže si asi každý vie predstaviť, ako mohli okná vyzerať – síce nové, ale už poriadne zaprášené, naviac stavebníci neboli veľmi dôslední a zbytky omietky na rámoch a sklách boli ich vizitkou. Chcel som reštauráciu otvoriť v takom stave, aby sa jej nedalo nič vytknúť a zákazníkov neodradili ani tie najmenšie vizuálne nedostatky.  Predsa len, jeden zo spôsobov nalákania nových zákazníkov je aj ten, že ich zaujme pohľad na reštauráciu zvonku. A so špinavými oknami by to asi nebolo to pravé.

umývanie presklenných stien  umývanie okien, cena za m2 cenník umývanie okien

Hľadal som upratovaciu…

Hľadal som upratovaciu firmu, ktorá by bola dôkladná a ich práca by stála naozaj za to. Moja známa, ktorá pracuje ako vedúca hotelu, mi odporúčala A SERVIS LIPKA, s. r. o., čistenie okien Bratislava. Hovorila, že s nimi majú len dobré skúsenosti. Hneď pri naviazaní prvého kontaktu na mňa urobili veľmi dobrý dojem. Kultivované vystupovanie, ochota vyjsť vo všetkom v ústrety, príjemná komunikácia.

lacné umývanie okienUmývanie francúzskych okienumývanie lodžií

Na zamestnancoch…

Na zamestnancoch A SERVISU, ktorí ku mne prišli, bolo vidieť, že sa vo svojej práci vyznajú. Dôkladne očistili rámy aj parapety, zbavili sa zaschnutej omietky a pustili sa do umývania skiel. Využívajú na umývanie okien taký svoj trik – leštenie na sucho, vyzeralo to dosť pracne, ale zvládli to prekvapivo rýchlo a výsledok bol ohromujúci. Teraz už som sa za svoje okná naozaj nemohol hanbiť nemusel. Dokonca som mal dojem, že okná vydržali čisté dlhšie, než som bol zvyknutý. Bol som z práce tejto firmy takýý nadšený, že som sa s nimi dohodol na dlhodobej spolupráci. Teraz mám o okná postarané a môžem sa už len starať o spokojnosť zákazníkov.

dokonale umytá strešné oknáAko odstrániť farbu, laky, polepy, silikóny z okienumývanie okien v domácnosti

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View