Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Znečištěná fasáda bude minulostí

Znečištěná fasáda bude minulostí

Pokud…

Pokud potřebujete vyčistit vaši fasádu, a to například od plísní, věřte mi, je lepší, když se obrátíte na profesionály přes plísně a jejich sanace. Protože plíseň vzniká docela často, ale odstraňuje se už opravdu složitě. Například dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Jak se říká, každá mince má dvě strany. Ušetříte sice za topení, ale musíte potom řešit problémy s plísněmi. My měli špinavou fasádu našeho obchodu s hudebními nástroji. A dlouho jsme to ignorovali, až se ze všeho toho nánosu a bakterií udělala plíseň. A to už byl malér. Nejenom, že to byla špatná vizitka, ale taky jsme se báli, aby se to ještě více nerozlezlo. Snažili jsme se to vyčistit, ale nešlo nám to. A to jsme se opravdu snažili. Takže to chtělo něco jiného.

 

Pro řešení…

Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci firmy aplikují LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu.

 

Nátěr…

Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Naše zeď je od té doby v pořádku, a když jsme zjistili, jak snadno může plíseň vznikat, tak jsme se rozhodli dát si ji i dovnitř, abychom měli jistotu, aby se nám plíseň neudělala. Protože jsme se sami přesvědčili, že prevence je opravdu tím nejlepším řešením. Proto ten nátěr tolik doporučuji. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View