Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Zle dostupné okná? Umyjeme!

Zle dostupné okná? Umyjeme!

Oteckovi sa blížili narodeniny. Slávil krásne okrúhle jubileum 50 rokov. S mamičkou sa dohodli, že oslavu urobíme doma. Posledné guľatiny sa totiž slávili v reštaurácii a nebolo to ono. Chýbalo nám to naše prostredie, aby sme sa cítili dobre a oslavu si užili.Čakalo nás ale veľa práce. Okrem bohatého a chutného menu sme potrebovali poriadne vygruntovať dom. S mamičkou sme sa do toho pustili s vervou a išlo nám to pekne od ruky. Lenže keď sme upratovali horné poschodie, všimli sme si niečoho, čo nám pri upratovaní už dlho tŕňom v oku. Máme niekoľko strešných okien, ktoré sú naozaj vysoko a zle dostupné. Nikdy si s nimi nevieme rady a nedokážeme ich umyť.

Otecka napadlo, že by nám s tým mohla pomôcť upratovacia firma, ktorá sa zaoberá umývaním okien vo výškach. Namietla som, že také firmy sa určite orientujú na umývanie okien vo veľkých firmách a podobne, kde je veľké množstvo okien, ale otecko povedal, že to aj tak skúsime. Zistil, že to nie je vôbec žiadny problém a že táto firma ponúka svoje služby nielen firmám ale aj domácnostiam a nielen v rámci výškových prác ale ponúka aj čistenie okien.

Vzhľadom na to, že firma svojich zamestnancov na výškové práce poctivo preškoľuje, má potrebné certifikácie a nutné vybavenie, nemali sme pochybnosti, že s umývaním našich okien pôjde všetko hladko. A nepomýlili sme sa. Bola to úžasná prehliadka, umývacia čata používala horolezeckú techniku ​​a zručne sa vysporiadala so všetkými našimi oknami. Umyli ich dokonale. Pretože neboli dlhšiu dobu umyté, museli sa do čistenia pustiť s väčším nasadením ako zvyčajne, ale aj tak bol výsledok perfektný. Sklá sa krásne leskli. Pred hosťami sme sa za naše okná nemuseli vôbec hanbiť.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View