Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Zaručená zbraň proti všemu

Zaručená zbraň proti všemu

Na vrátnici u naší firmy se objevily graffiti. Byly vážně otřesné. Firma hnedka začala řešit, že se musí graffiti co nejrychleji odstranit. Ale bylo jasné, že na to bude potřeba nějaká profesionální firma, která ví jak čistit fasádu od plísně. Tato úklidová firma do firmy občas jezdí a čistí koberce a podlahy. Vedení je s ní spokojeno, takže se rozhodli, že si je objednají i na odstranění graffiti.

Nikdo z firmy moc nevěřil, že se to podaří vyčistit dokonale. Ty graffiti byly vážně velké, vandalové použili černou barvu, což je samozřejmě nejhorší varianta na bílé fasádě. Nikdo z firmy ale nechápe, jak se to mohlo stát a jak si to někdo může dovolit ničit něčí majetek. Firma si ale poradila s tímto problémem opravdu snadno. Pokud není stěna ošetřena antigraffiti nátěrem, pak se úspěšnost odstranění graffiti pohybuje zhruba okolo 60 až 90 procent.

Což…

Což není úplně ideální, že ano. Po odstranění graffiti přes veškeré snahy zůstává na některých místech stín. Ten nejde dolů ani při opakovaných pokusech. U fasád a strukturovaných omítek se tedy stává, že se s odstraněním graffiti odstraní i kus fasády. Ale na to jsou pracovníci připraveni. Postupují tak, že graffiti pracovníci zeslabí co nejvíce a pak místa přetřou danou fasádní barvou.

Zamalovat graffiti a nesnažit se je odstranit, není dobré. Graffiti většinou po čase prostupuje a jsou vidět jeho původní kontury. To je samozřejmě nežádoucí, a tak si dají pracovníci na práce opravdu záležet, aby byl výsledek dokonalý. Rovnou vrátnici natřeli celou tím jejich speciálním antigraffiti nátěrem AGO. Tato ochrana zajistí, že když se zase objeví, tak odstranění bude se 100 % výsledkem.

Když…

Když tým skončil, všichni jsme koukali jako doví, protože by nikdo nepoznal, že se na stěně vrátnice někdy nacházely nějaké ohavné graffiti. Několik lidí z firmy si dokonce vzali od pracovníků vizitky, aby se mohli kdyžtak na firmu obrátit. Dokonce i já jsem si vzal, protože s manželkou přemýšlíme, že si vyčistíme koberec.

Máme dvě malé děti a je dost zašpiněný. Firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. si ale poradí opravdu se vším, protože když si najedete na jejich stránky a přečtete si nějaké recenze, budete koukat. Všichni klienti jsou spokojení a nadšení, stejně jako jsme byli my. Firma odvedla zase skvělou práci.

Mountain View