Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Výškové čištění a mytí fasád, oken a skleněných ploch

Výškové čištění a mytí fasád, oken a skleněných ploch

Pracuji…

Pracuji v cestovní kanceláři a nedávno jsme měli menší uklízecí problém. A sice že naše fasáda už na tom byla opravdu špatně. A protože mám na starosti údržbu budovy, muselo se s tím něco dělat. Ale té špíny tam bylo tolik, že bylo jasné, že naše uklízečky to nezvládnou. Byla tam i plíseň. Bylo mi jasné, že to musím někomu svěřit, že se o to naše uklízečky nepostarají. Nejlépe nějakým profesionálům. Ale žádný jsme neznali, tak bylo třeba hledat někoho na internetu. A našli jsme firmu, která se o to postarala. Jde o výškaře Čištění fasád Praha   a byli jsme s nimi spokojeni skutečně ve všech ohledech. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr LSG proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

 

Po zaschnutí…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak.

 

V tento…

V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. A od té doby je naše fasáda v naprostém pořádku. Tato firma navíc své služby nabízí nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má opravdu široké pole působnosti. A firma nabízí i celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Takže vidíte sami, že toho zastanou hodně. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View