Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

I výrazné skvrny jdou z koberce dolů. Silné strojní kartáčové čištění a dezinfekce

I výrazné skvrny jdou z koberce dolů. Silné strojní kartáčové čištění a dezinfekce

Bydlím se sestrou a snažíme se jíst zdravě a zrovna jsme si v jeden udělaly špenát. A jsme zvyklé jíst v obýváku, tak jsme si jídlo vzaly tam a dívaly se u toho na televizi. Jenže se mi povedlo talíř upustit na zem. A to na koberec, abych nezapomněla podotknout. Takže si tu tragédii asi umíte představit. Špenát se na světlém koberci totiž opravdu dobře vyjímá. Nejdříve jsme se to snažily vyčistit pomocí prostředků, které jsme měly doma, ale bylo nám to skutečně k ničemu. Pořád tam byla velmi viditelná zelená skvrna. Ptaly jsme se známých, jestli neznají nějakou dobrou firmu na čištění koberců, jenže jelikož nikdo tuto službu zatím u žádné nevyužil, tak nikdo z nich o nikom nevěděl. Ptaly jsme se i kamarádů v práci a taky bez úspěchu. Koberce Praha 10, čištění

čím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Takže jsme si sedly k internetu…

Takže jsme si sedly k internetu a hledaly nějakou úklidovou firmu, která by měla opravdu dobré reference, aby tam byla velká pravděpodobnost, že to nebudou vyhozené peníze. A po tom, co jsme přečetly několik diskusních fór a podobně, jsme si vybraly pranický kolovrat systém Koberce Praha 10, čištění, protože ho všichni moc vychvalovali a nenašly jsme na ni prakticky žádnou negativní recenzi. Zavolala jsem jim a vysvětlila, co mám za problém a domluvila se s nimi na termínu a kalkulaci. Byla jsem moc ráda, že mi nabídli brzký termín. Protože jsem se bála, že čím déle to tam bude, tím hůře to pak půjde dolů. Když ke mně zaměstnanci A SERVISU LIPKA, s.r.o. přišli, pustili se ihned do čištění. Koberec byl skvěle vyčištěný, po zeleném fleku nezbyla ani památka a koberec vypadal skoro zase jako nový. Kdyby jen nebyl za ta léta tolik sešlapaný.

péče o světlý koberecúdržba koberce

Mohu tuto firmu tedy všem jedině doporučit

Mohu tuto firmu tedy všem jedině doporučit, protože svou práci provedli opravdu perfektně, a to i za dost krátkou dobu. Takže jsem kvůli čištění nemusela celé odpoledne trčet doma. A to vše bylo i za poměrně přijatelnou cenu, když vezmu v úvahu, jakou kvalitu zmíněná firma nabízí. Ta drahá chemie a moderní technologie, kterou používají, je sama o sobě drahá. Takže člověk nemůže očekávat, že to bude zadarmo. Ale rozhodně se do toho vyplatí investovat, protože odvedou prvotřídní práci a koberec zůstal čistý a nový vzhled vydržel koberci opravdu dlouho. A nabízí i celou řadu dalších služeb. A patří mezi ně čištění koberců, mytí oken a výloh, a to i ve výškách a čištění fasád, odstraňování plísní a graffiti. A nabízí je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View