Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Výlohy ve zverimexu se lesknou čistotou

Výlohy ve zverimexu se lesknou čistotou

Nedávno jsme zařizovali zcela novou pobočku zverimexu v jednom městě a potřebovali jsme před otevřením celý obchod dokonale umýt, aby byl připravený pro nové zákazníky. Jelikož má zverimex velké výlohy a ty byly špinavé od barvy a sádry, museli jsme si najmout na vyčištění oken úklidovou firmu. Hledali jsme tu nejlepší, nehleděli jsme u toho na cenu, ale na kvalitu služeb. Výlohy prostě musely být jako nové. Vybrali jsme si Čištění zateplené fasády Pardubice, a to právě díky recenzím I skvělému jménu, které má firma vybudované i v zahraničí. To, co firma dokázala, bylo nad naše očekávání. Nejenže si hravě poradila s barvou, sádrou a zbytky od izolepy. Které na výloze byly, ale také nám na výlohu dali bezvadnou impregnaci. Ale pojďme vzít všechno popořadě. Když jsme do firmy volali, překvapila nás rychlá a snadná komunikace- už za tři dny byl tým pracovníků u nás. všechno vybavení a prostředky měli s sebou a dojeli opravdu včas. Nejdříve pracovníci dokonale umyli výlohy včetně všech rámů. Pracovali rychle a důkladně, nevynechali žádné místečko.

Potom…

Potom použili čistý rozmývák, důkladně setřeli výlohy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Tato stěrka s gumou ochrání sklo od možného poškrabání a zničení. Až výlohy uschnuly, vzali si vlastní čistou bavlněnou plenu, kterou začali kousek po kousku leštit skleněné plochy. Nepoužívají vůbec leštící prostředky, protože ty nejsou vhodné, jelikož po krátkém čase zanechávají nehezké šmouhy a tím se zkazí celkový dojem z dokonale umytých oken. Leštění na sucho je sice fyzicky náročnější, ale výsledek podle pracovníků je jinak nedosažitelný. Až vše dokončili, pak nám na výlohy ještě nanesli impregnaci. Jedná se o tzv. Nešpinavou úpravu skel.

Tato…

Tato technologie Vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a je založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost. A musíme opravdu všichni ve zverimexu uznat, že výlohy jsou stále perfektně čisté a jejich údržba nás nestojí tolik času. Jsou opravu profíkem ve svém oboru a pokud někdy budeme potřebovat výlohy zase důkladně umýt, víme, na koho se obrátit.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Mountain View