Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Jak účinně vyčistit vaši podlahu? Dlažby, betonové podlahy, PVC, vinyl, mramor, impregnace Praha

Jak účinně vyčistit vaši podlahu? Dlažby, betonové podlahy, PVC, vinyl, mramor, impregnace Praha

O plovoucí podlahy je potřeb pořádně pečovat jako o všechny ostatní druhy podlah nebo i koberce. Systém a informace vždy inzerujeme pod heslem Podlaha, dlažby čištění Podlahu byste určitě neměli čistit nekvalitními přípravky, které by mohly podlahu poškodit, nebo ji drhnout nekvalitní kartáči s hrubými štětinami. Spoust lidí si pořídí drahé kvalitní podlahy, ale pak sníží jejich životnost tím, že je drhnou nekvalitními prostředky.

Proto čištění podlah v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. realizujeme pomocí kvalitního kotoučového stroje, který nejen dokáže pořádně vyčistit podlahu. Ale je i velice šetrný. Takže se nemůže stát, že by došlo k poškození vaší podlahy. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem tzv. fluatační nátěr. Díky tomu vydrží vaše podlaha čistá mnohem déle a nová špína se již tolik neusazuje a je ji poté možné ji i vyčistit domácím čištěním.

Voskování…

Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Dobře udržovaná podlaha zkrátka dokáže zlepšit celkový dojem z interiéru. A krásný interiér patří k harmonické atmosféře jak vašeho domu, tak i k vašemu pracovišti.

Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky. Které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření.

Četnost…

Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou. Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje.

Naši prověření zaměstnanci naší mezinárodní společnosti procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů úklidu včetně strojního vybavení. Můžete se tak spolehnout na kvalitu naší odvedené práce, díky které budou vaše podlahy jako nové. Naposledy jsme čistili podlahy v několika patrové knihovně a jsme rádi, že se klienti stali našimi pravidelnými zákazníky. Protože spokojený klient je ta nejlepší vizitka.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View