Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Vyberáte interiérové dvere? Poďte sa pozrieť do nášho showroomu v Bratislave

Vyberáte interiérové dvere? Poďte sa pozrieť do nášho showroomu v Bratislave

Interiérové dvere patria bezpochyby medzi najvýraznejšie prvky každého vnútorného priestoru. Výber by ste teda rozhodne nemali zanedbať a oplatí sa tiež pripraviť si výlet do showroomov, kde si ponúkané dvere budete môcť dôkladne prehliadnuť. Zistite, prečo sa oplatí pozrieť si interiérové dvere práve v našom showroome v Bratislave.

Ak ste sa rozhodli pre rekonštrukciu bytu, domu alebo rovno pre stavbu nového domu, pred dokončením prác v interiéri sa oplatí popremýšľať aj nad novými interiérovými dverami. Práve tie totiž výrazným spôsobom ovplyvnia, ako sa vo vašom vysnenom domove napokon budete cítiť. Hoci dvere sa musia páčiť najmä vám, nie je to len o výbere toho správneho dizajnu ale aj materiálu a ďalších doplnkov. Tak, aby všetko do seba krásne zapadlo a vy ste sa mohli tešiť z kvalitných interiérových dverí.

Interiérové dvere nestačí vyberať podľa katalógu, oplatí sa navštíviť showroom

Ponuka interiérových dverí je dnes mimoriadne pestrá, či už vyznávate vintage dizajn, alebo moderné hranaté tvary, určite nájdete tie, ktoré vás chytia za srdce. Pri výbere interiérových dverí však neodporúčame sedieť iba nad katalógmi či za počítačom. Osobný kontakt je totiž v tomto prípade na nezaplatenie.

Interiérové dvere si môžete vybrať v doslova nespočetnom množstve rôznych vyhotovení. Jednotlivé modely interiérových dverí sú k dispozícii s rôznymi povrchovými úpravami, dekormi, presklením a tvarovaním. Napokon, dvere do interiéru je potrebné zladiť so zárubňami, kovaním a ďalšími doplnkami. Krása a elegancia sa totiž ukrýva práve v detailoch.

Showroom interiérových dverí Koratex v Bratislave

Osobná návšteva je pri výbere interiérových dverí teda priam nevyhnutnosťou. Zamieriť môžete do nášho Koratex showroomu v Bratislave, kde si môžete dvere nielen dôkladne pozrieť, ale jednotlivé prvky k nim aj prirovnať. Iba týmto spôsobom získate presnú predstavu o tom, ako budú vnútorným priestorom vášho bytu alebo domu slušiť nové dvere.

Záverom iba dodajme, že Koratex showroom nájdete v Bratislave na adrese Tuhovská 16 a naše interiérové dvere si môžete pozrieť aj v predajni New Living Center na Rožnavskej 4, web: www.koratex.sk

Zdroj: obrázok – pinterest.com

Mountain View