Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Vše zvládli i za pár hodin

Vše zvládli i za pár hodin

Každý, kdo kdy bojoval s plísní někde v domě, ať už uvnitř nebo venku na fasádě, ví, jaká je to dřina a že se to ne vždy podaří. Stojí vás to hodně peněz, úsilí a také čas. Víte ale, že na to nemusíte být sami a že vám s tím pomůže během několika hodin skvělá firma? Ano! Plísně na fasádě Praha je jediné rozumné řešení, pokud se vám někde objeví plíseň. Mluvím z vlastní zkušenosti. Musel jsem se postarat o kabiny hokejistů, jelikož se na fasádě, kde měly sprchy, začala dělat plíseň. Aby se nedostala ještě dál nebo dokonce až dovnitř do šaten, tak jsem byl pověřen jako správce stadionu, abych se s tím vypořádal. No a sám jsem to rozhodně nedělal. Věděl jsem, na koho se obrátit. Byla to právě tato firma, kterou jsem si našel na internetu.

Přečetl…

Přečetl jsem si o nich několik recenzí, kde si ji nemohli bývalí klienti vynachválit. Věděl jsem, že nebudu kupovat zajíce v pytli, jak se lidově říká a že mi firma pomůže se plísně zbavit. Paní na telefonu byla milá a objednala mi tým pracovníků na den, který mi vyhovoval nejvíce. Za pár dní už jsem měl před stadionem pracovníky, kteří ode mě nic nepotřebovali, protože měli vše nutné s sebou. Když skončili, tak nebylo po plísní na fasádě památky. Nikdo by nepoznal, že se tam někdy nacházela a ani já jsem nedokázal určit, na jakých místech byla. Byl jsme nadšený. A jak toho firma docílila? Jedinečnou technikou a postupem. To první, co udělají je, že mechanicky a chemicky čištění fasády tlakovou vodou s čistící chemií, která fasádu nikterak neohrozí. Vaše fasáda zůstane i stejně barevná, jako to naše. Pak je na řadě chemický nástřik, a potom pracovníci  aplikují protiplísňový nátěr LSG. Nátěr vás zbaví plísně mrknutím oka.

Poté…

Poté, co nátěr zaschne, se na fasádě udělá omyvatelná, a průhledná mikrovrstva, která zaručeně odežene všechny nečistoty. Nátěr lze aplikovat nejen na fasády domu, ale také na dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, nebo keramické materiály. Všechny povrchy, které jsou tímto nátěrem chráněné, se nemusí plísně obávat. Nátěr je také odolný vůči UV záření, takže se nemusíte starat o to, že by po pár měsících bylo po ochraně. Záruka na něj je 2 roky. A také mě tým ubezpečil, že vydrží 6 až 10 let, což je naprosto báječné. Firma prostě podle mě nemá konkurenci.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View