Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Vsadili jsme na správnou kartu

Vsadili jsme na správnou kartu

Pracuji jako jeden z prodavačů starožitnictví a už delší dobu jsme si říkali, že bychom měli něco dělat s naší fasádou. Protože se už opravdu velice oddalovala od výrazu dobrý stav. Byla poměrně hodně špinavá a co hůř, na pár místech se udělala dokonce plíseň. Tak jsme naznali, že už s tím musíme opravdu už něco udělat, protože jsme se báli, aby se ta plíseň ještě více nerozlezla. A přece jenom věci ve starožitnictví nikdy nejsou zrovna levné. Tak by podle toho mělo vypadat i naše prostředí.

A fasáda už dobře fakt nevypadala, ať byste se snažili být sebevíc shovívaví. Tak jsem si sedla k internetu a snažila se o tom něco najít. A tam jsem konečně něco objevila. Narazila jsem na Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové , kterou všichni vychvalovali. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A nejenom, že se o vše postarali, ale i jsem se od nich dozvěděla, jak plíseň vlastně vzniká. A sice že dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A…

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Takže je nejlepší si na to opatřit nějakou prevenci. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout, přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

I…

I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní. Díky tomu je vchod mého obchodu opět v pořádku a já tuto firmu mohu všem opravdu jedině doporučit. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich internetové stránky. Jsem si jistá, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View