Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

O stav vaší fasády se nemusíte obávat. Bude čistá a bez plísní

O stav vaší fasády se nemusíte obávat. Bude čistá a bez plísní

Potřebujete…

Potřebujete vyčistit fasádu a nevíte jak na to? Tak čtěte dál, protože zde se dozvíte, jak na to. My totiž potřebovali vyčistit fasádu našeho malého květinářství, protože už vypadala opravdu špatně. Kdyby byla jen špinavá, ale na ní byla i plíseň. A to už byl konec. Každý už dnes ví, že plíseň na zdi Vás ohrožuje na zdravíA protože nám bylo jasné, že se o to nepostaráme, tak jsme se rozhodli obrátit na profesionály. A těmi je jedna úklidová firma. A nejenom, že se o vše postarali, ale i nám vysvětlili, jak může plíseň vlastně vzniknout, a sice že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A my ji zateplit před pár lety nechali. Takže jsem aspoň přišlo na to, co plíseň způsobilo. A teď bylo potřeba najít řešení. Tak jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka.

 

Je to…

Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechala bych ho na dům dát jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi z firmy jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

 

Po odstranění…

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A protože jsme s nimi měli opravdu jen tu nejlepší zkušenost, tak je všem vřele doporučujeme. Pokud chcete vědět více o jejich servisu, podívejte se na jejich webové stránky. Nabízí totiž celou řadu dalších služeb. A ke kterým patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a odstraňování graffitiA SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View