Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Vaši fasáda v dobrém stavu

Vaši fasáda v dobrém stavu

Pracuji…

Pracuji v prodejně s nočním oblečením, kde máme hlavně pyžama, noční košile a župany a nedávno jsme se rozhodli, že si necháme vyčistit naši fasádu. Protože ta už byla opravdu špinavá. A po větším prohlídce jsme zjistili, že na některých místech je kromě odporné špíny i plíseň. A bylo nám taky jasné, že my se o to rozhodně nepostaráme. Takže bylo potřeba vymyslet trochu radikálnější řešení. Navíc jak všichni už dobře ví, že plíseň na zdi Vás ohrožuje na zdravíZačali jsme teda hledat na internetu nějakou firmu, která by se o to postarala. Protože bylo jasné, že my si s tím neporadíme. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo z našich známých vyzkoušel a byla dobrá. Ale nikdo žádnou neznal, tak jsme byli odkázaní na reference na internetu. A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací.

 

Nejenom…

Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také jsme na tuto firmu našli všude jen pozitivní ohlasy. Takže jsme se rozhodli do toho investovat. A musím říct, že to rozhodně nebyla zbytečná investice. V domluvený den přijel tým specialistů, přičemž já jsem byla celou dobu u toho. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení poté dali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy. Které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je taky prý aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

 

Nikdy…

Nikdy by mě nenapadlo, jak snadno může plíseň vznikat a ani nikoho z rodiny ne. A to platí i pro interiér, nejen pro venkovní stěny domu. A proto je nejlepší si obstarat nátěru. Protože potom má člověk jistotu jako jistotu. Ale pokud chcete mít jistotu, že nebudete mít problémy s plísní, je lepší se spolehnout na nátěr. Protože sama za sebe mohu potvrdit, že funguje opravdu spolehlivě. Nám se plíseň už nikdy neobjevila. Proto tuto firmu moc doporučuji. Jejich zaměstnanci jsou velmi milí a profesionální. Byla to opravdu radost s nimi spolupracovat. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, ke kterým patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a všech skleněných ploch a odstraňování graffiti. Takže až budeme něco z toho potřebovat, tak budeme vědět, kam se obrátit. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View