Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Už se nemusíte nikdy obávat

Už se nemusíte nikdy obávat

Nedávno jsem při brouzdání na internetu narazil na firmu, která čistí koberce a podlahy všeho druhu. Dočetla jsem se, že firma nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. A tohle všechno se mi hodilo. Protože jsme si s manželkou začínali uvědomovat, že podlaha v našem domě už nevypadá dobře, hlavně v naší kuchyni.

Jednak toho měla už hodně za sebou a jednak jsme ji zašpinili od želé a nepodařilo se nám to vyčistit. Tak jsme si řekli, že do toho čištění zainventujeme. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsem měl i nějakou záruku, že to nebudou zbytečně vyhozené peníze.  Kontaktoval jsem je a vysvětlil jim, co požaduji.

Domluvili…

Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A zíral jsem já i moje žena, protože po jejich práci se podlaha leskla a zářila, jako by ji právě někdo položil novou. Jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu.

Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěl jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje.

Naopak…

Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Takže pokud hledáte někoho, kdo nabízí opravdu kvalitní čištění podlah, tak vám vřele doporučuji se obrátit na Průmyslové podlahy, čištění Praha. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. Jsou sice dražší, ale vzhledem k tomu, jakou nabízí kvalitní práci, mi to vůbec nepřipadá přehnaná.

Navíc ta technologie a kosmetika také nemůže být levná, tak se na to člověk musí dívat i z tohoto úhlu. Dále kromě čištění podlah a koberců nabízí i mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View