Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Upratovacia firma, ktorej budú aj Vaše okná vďačné

Upratovacia firma, ktorej budú aj Vaše okná vďačné

Predvianočné upratovanie je samozrejmosťou. Ale čo povianočné? Na tom predvianočnom sme sa veľa nadreli, ale všetko sme nakoniec sami zvládli. Povianočné upratovanie už nebolo celkovo tak náročné, ale našla sa jedna vec, s ktorou sme bojovali a nemohli vyhrať. Kúpila som totiž deťom zdobičku na okná. Viete, cez šablóny môžete na okná nastriekať rôzne obrázky a tým ich ozdobiť. Navyše deti sa rozhodli polepiť si okná aj rôznymi ďalšími obrázkami, ktoré na ne prichycovali izolepou. Nejako sa im zdobenie zapáčilo a nemohli sa od toho odtrhnúť. Na prvý pohľad som v tom nevidela nič zlé, bola som rada, že sa bavia. Pri upratovaní som ale zistila, že to veľmi dobrý nápad nebol. Nastriekaná farba sa miesto zmytia rozmazávala všade po oknách a po izolepách zostávali na oknách odtlačky. Bojovala som márne. To sme teda dopadli. Nenapadlo mi nič iné, než si na túto prácu pozvať upratovaciu firmu.

 

 

Bola som už trochu zúfalá, ale firme, umývanie presklenných plôch, som dôverovala. Niekto si s tým predsa musí vedieť poradiť. Táto firma si vedela poradiť bravúrne. Na odtlačky a zvyšky prilepené lepiacej páske mali pracovníci špeciálne žiletky, s ktorými im šlo odstraňovanie jedna báseň. No a zašpinené okná od sprejov na zdobenie pre ne tiež neboli problémom. Jednoducho všetky okná dôkladne umyli a naleštili.

Mohli sme len zízať. Trochu som sa hanbila, že mne samotnej to tak nešlo, keď pracovníci odviedli až obdivuhodný výkon. Na naše okná bolo zasa radosť pozerať.Ak nie som sama a tiež Vy mávate podobné problémy alebo proste len potrebujete zaistiť umývanie okien, firma Vám dopraje to najlepšie.

Mountain View