Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Ukázka skvělé spolupráce

Ukázka skvělé spolupráce

Pracuji v divadelní kavárně a nedávno jsme řešili problém, a sice naši špinavou fasádu. Byla na ní špína, což nebylo ještě to nejhorší, jenže na ní byla i plíseň. A to už jsme opravdu nevěděli co s tím. Takže jsem začala hledat na internetu nějakou firmu, která by tuto službu nabízela. A zároveň taky, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem Čistění oken Brno.

A protože firmu na diskuzních fórech všichni vychvalovali, tak pro ně byla volbou číslo jedna. A potom, co nám fasádu spravili, tak tuto firmu musím všem opravdu moc doporučit. Protože odvedli skvělou práci, vnější zeď kavárny teď opravu vypadá jako z reklamy. A díky jejich nátěru LSG tak vydrží opravdu dlouho. Jeho antibakteriální působení je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

Již…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Takže každá buňka bude zničena, a to velmi rychle a efektivně. Takže na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky prostě žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky.

Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny.

Působení…

Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Proto je to skutečně nejlepší prostředek, kterým můžete vaši fasádu ochránit. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetovou stránku. Najdete tam toho totiž opravdu hodně. Ale je asi jedna věc, před kterou vás musím opravdu varovat. A to je sice cena jejich služeb.

Pracují s opravdu kvalitními prostředky, takže člověk musí očekávat, že se to projevuje i na té ceně. Navíc to vyžaduje i nějakou tu fyzickou práci. Ale věřte mi, opravdu se vyplatí do toho investovat. Výsledky jejich práce jsou skvělé a dlouhodobé. Takže když to rozpočítáte, tak to vlastně nic tak hrozného není. A jejich služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View