Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

A to pořád ještě není vše

A to pořád ještě není vše

Pracuji v prodejně s elektronikou a nedávno jsme řešili nepříjemnou situaci. A sice udělala se nám na fasádě plíseň. Kdyby to byla jen špína, tak by to nebyl až takový problém, jenže plíseň už znamená opravdu velký problém. A bylo nutné s tím něco udělat. A tak jsme si řekli, že si na to někoho najmeme a tak nějak se rozhodlo, že si to mám vzít na starost. Bylo totiž všem nad slunce jasné, že toto nikdo z nás vyčistit nedokáže.

Ale nikoho jsme na čištění fasád neznala, tak jsem hledala na internetu. A přineslo to své ovoce. Narazila jsem na úklidovou firmu, která měla vážně vynikající reference. A tak jsem se s nimi domluvila. Byli vážně moc milí a ochotní. A hodně jsem se o plísních i dozvěděla a o ty informace bych se ráda podělila. Hlavním problémem je zateplování budov. Protože na každé zateplené budově se většinou do šesti let udělá nežádoucí plíseň.

A většinou…

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Takže zde je prevence skutečně nejlepším řešením. A tou je právě protiplísňový nátěr LSG. Je to skutečně to nejlepší, co si jako prevenci před plísněmi můžete pořídit. Tento nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Při čemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách.

Je…

Je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Je to nátěr, který je nejlepší ochranou proti plísní.

A proto ho všem tolik doporučuji. Čistění oken Brno navíc nabízí i čištění koberců a podlah, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Pro více informací se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A to i za rozumnou cenu. Ano, počítejte s tím, že není nízká, ale ve srovnání s jejich kvalitou je stále rozumná. Takž firmě ve výsledku nemáme co vytknout. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View