Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Takže není skutečně nic, co bychom mohli vytknout

Takže není skutečně nic, co bychom mohli vytknout

Pracuji v prodejně s horskými koly a za poslední měsíce se nám naše podlaha už opravdu zašpinila. Tak jsme si s ostatními řekli, že se ji pokusíme pořádně vyčistit, ale upřímně, naše snaha byla k ničemu. Nakoupili jsme na to i nějaké lepší čisticí prostředky, ale ty rozhodně nesplnily to, co jsme od nich očekávali.  Podlaha byla pořád tak nějak špinavá. Takže to chtělo použít něco účinnějšího. Takže to chtělo najmout nějakou úklidovou firmu. Ale neměli jsme s žádné zkušenosti, takže jsme nevěděli, které zavolat. Takže jsme si sedli k internetu a hledali nějakou firmu, která by se nám líbila. A netrvalo to dlouho a našli jsme stránky Mytí Brno, lité stěrky . Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme zakotvili u ní a nehledali dál. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. A udělali na nás dojem už po telefonu, a u nás se u vše perfektně postarali.

Zaměstnanci…

Zaměstnanci byly schopní a profesionální, takže můžu s klidným svědomím říct, že je na internetu nevychvalovali nadarmo. Na čištění měli takový velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže to podlahu nijak nepoškodilo. Byla jako nová, krásně lesklá, bez všech nečistot a šmouh. Potom nám ji i navoskovali, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je skvělá věc, protože díky tomu nemáme žádné problémy s udržováním naší podlahy. Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěl všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi spolupracovalo.

Mají…

Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Proto pokud poptáváte čištění podlah, doporučuji obrátit se na tuto firmu. A nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je i čištění koberců, mytí oken a odstraňování plísní a graffiti. A protože jsme s nimi byli tak spokojení, rozhodli jsme se vyzkoušet i další jejich služby. A musím říct, že i mytí výloh je naprosto perfektní. Takže není skutečně nic, co bychom této firmě mohli vytknout. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View