Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Svařáková sezóna

Svařáková sezóna

Naše rodina miluje sníh a s tím spojené lyžování. Máme veliké štěstí, že manželovi rodiče bydlí na horách nedaleko svahu. Pokud máme čas, jezdíme k nim na návštěvu. To jsme se u nich jednou vrátili z večerního lyžování úplně promrzlí. A tak jsme si uvařili svařáček, který jsme popíjeli zachumlaní pod dekou u televize. Bohužel se nám stalo, že jsme vylili hrnek svařáku na světlý koberec. Tedy lépe řečeno, světlý byl když byl nový, ale po letech již na něm byly znát roky používání. I když jsme skvrnu ihned čistili, koberec vypadal příšerně. Rodiče sice nic neříkali, ale jejich pohledy mluvily za vše. Manžel se rozhodl, že se pokusí najít firmu, která by přijela do tak vzdálené vesnice a koberec vyčistila. Další podmínkou bylo, aby přijeli v co nejkratším termínu, dokud jsme byli u rodičů a vše mohli zrealizovat. Přes internet oslovil několik firem, nejrychleji zareagovala firma koberce tepování Praha 10.

jak umýt koberecčištění koberců s vysokým vlasemjak se zbavit roztočů

Překvapilo nás…koberce tepování Praha 10

Překvapilo nás, že tak velká firma se silným zázemím a celou škálou nabízených služeb přijme naši malou zakázku daleko od hlavního města. Nicméně zaměstnanec firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. se dostavil v přesně dohodnutý čas a ihned se pustil do práce. Jejich čištění koberce zahrnovalo strojové čištění kotoučovým strojem s rotačním kartáčem, které patří mezi nejúčinnější metody čištění koberců. Velkou výhodou oproti extrakční metodě, se kterou se v nabídkách různých firem můžete také setkat, je ta, že kotoučové čištění zapracovává pomocí rotačních kartáčů aplikovanou účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré nečistoty. Jejich metoda přináší opravdu vynikající výsledky, kterých ostatní metody čištění nemohou dosáhnout. Protože chemie při čištění strojovou metodou působí čisticí chemie v hluboké struktuře koberce. Kdežto u ostatních působí pouze na povrchu a zcela chybí finální rozkartáčování.

hygiena domácnostiefektivní čištění koberceprostředky na mytí koberců

Chemie, kterou použili…

Chemie, kterou použili, také dezinfikuje a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které dráždí především alergiky a často způsobují různé dýchací potíže. Jejich čištění dostalo z koberce úplně veškerou špínu a krásně ho prozářilo, v celém domě to krásně vonělo. Pracovník byl navíc při práci k nábytku a ke všem ostatním věcem velmi opatrný a při čištění koberce si dával opravdu záležet. Rodiče byli naším skutkem velice překvapeni, za výsledek jsme dostali pochvalu i my. Sami by si nikdy takovou službu neobjednali, myslím, že sami nevěřili tomu, že čištění může být tak účinné. Tuto firmu můžu všem jen doporučit, kromě čištění koberců nabízí i čištění a voskování podlah, odstraňování plísní, mytí oken a čištění čalounění. A své služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že má firma A SERVIS široké pole působnosti, neobtěžuje je zajet i do malého města a nepohrdnou malou zakázkou.

firma na mytí kobercůchlupy v kobercijak se zbavit chlupů v koberci

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View