Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Strojovému čištění dostane z podlahy i dětské tempery.

Strojovému čištění dostane z podlahy i dětské tempery.

Nedávno jsme doma s manželkou řešili docela nepříjemnou situaci. Naše děti si malovaly temperami a řekněme, že ty tempery neskončily jen na výkresu, ale i na podlaze. A než si toho stihly všimnout, tak víceméně už zaschly. A vyčistit to potom byla vážně sranda. Vůbec nám to nešlo, a to jsme se snažili oba dva. Ale nechtěli jsme to tak a ani jsme zase v žádném případě kvůli tomu nechtěli kupovat novou podlahu. Tak jsme si řekli, že vyzkoušíme nějakou úklidovou firmu. A zařizování jsem měl na starosti já. Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a nikdo z mých kolegů také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. čištění podlahy

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Nechtěl jsem někoho…

Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. Naštěstí (a v některých případech i bohužel) dneska najdete na internetu všechno. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která nabízí strojové čištění podlahy a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal, abychom se domluvili na čištění. A potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhal. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, protože jsme si kvůli tomu nechtěli brát volno, a každý víkend zase jezdíme na chalupu. A po této zkušenosti musím tuto firmu všem vřele doporučit. Zaměstnanci předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Dále mi doporučili…

Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože s dětmi se podlahy zašpiní raz dva. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli. Vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byl ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, protože naše děti jsou docela hyperaktivní, tak takto budou mít alespoň pevnější půdu pod nohama.

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit. Protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců. Byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože s tak ochotným a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkal a zaslouží si být opravdu dobře oceněn. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že firma má opravdu široké pole působnosti. Pro více informací o jejich službách vám doporučuji, abyste se podívali na jejich internetové stránky.

podlaha a zvláštnosti její údržbyschopná firma na čištění podlahaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View