Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Strojové metoda mytí Brno, dokáže vyčistit z podlahy i černou barvu na vlasy

Strojové metoda mytí Brno, dokáže vyčistit z podlahy i černou barvu na vlasy

diskuse čištění podlahyV celém bytě máme podlahy, a to i koupelně. Vím, že by bylo praktičtější mít tam klasické kachličky, ale nikdy jsem je neměla ráda, tak jsme si i tam pořídila podlahu, která byla hodně drahá, aby právě vydržela tu vlhkost a tak dále. Ale jednou jsem toto rozhodnutí docela proklínala. Barvila jsem si totiž vlasy a barva neskončila jen na mých vlasech, ale i na podlaze. A protože jsdiskuse čištění podlahyem si je barvila zrzavoubarvou, tak to bylo opravdu hodně vidět.

Bohužel jsem si toho všimla, až barva trochu zaschla, tak se mi to špatně čistilo. Navíc jsem se bála, abych čištěním podlahu nijak neponičila, protože byly opravdu drahé, dělané na míru a tak všechno. A čisticí prostředky, které si s tím údajně měly poradit a být zároveň i šetrné, byly asi tak moc šetrné, že byly k ničemu. No, alespoň nebyly moc drahé a podlahu mu nezničily. Takže bylo potřeba se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale chtěla jsem opravdové profesionály, takže jsem na internetu strávila poměrně dost času, abych si mohla načíst všelijaké recenze a diskuze, abych si vybrala tu nejlepší.

 

A rozhodla jsem se pro úklidovou firmu…

čištění podlah odborně

A rozhodla jsem se pro úklidovou firmu Čištění podlah Brno, protože měla opravdu vynikající reference. Poté už jsem se zaměřila jen na jejich internetové stránky. Zalíbila se mi natolik, že jsem jim zavolala ještě ten den, co jsem ji našla. Slečna na centrále bčištění podlah odborněyla moc milá a domluvila jsem se s ní na termínu, kalkulaci a všech ostatních věcech, které byly potřeba. A musím říct, že podlahu vyčistili vážně perfektně. Byla jako nová a stihli to opravdu v rekordním čase a stopy po zrzavé barvě na vlasy zmizely. Veškeré čištění proběhlo v největším pořádku bez sebemenšího zádrhelu, takže ji mohu všem jedině doporučit. Podlahu čistili strojovou metodou, o které jsme slyšela úplně poprvé. Ale dosahuje opravdu vynikajících výsledků. Proto jsem se rozhodla napsat i tento článek, protože by se o ní a o této firmě mělo určitě vědět.

Je určitě spousta lidí, která potřebuje vyčistit podlahy a neví, na koho se obrátit. Stejně jako já. A když se mě kdokoli zeptá, jestli neznám nějakou dobrou firmu na čištění podlah, vždycky řeknu, že mám vynikající zkušenosti s úklidovou firmou A SERVIS LIPKA. Jediné, před čím asi musím varovat, je cena jejich služeb. Jsou o něco dražší, než jiné firmy, o kterých jsem se také dočetla, ale za to odvádí opravdu vynikající práci, za kterou si ráda připlatím, když mám jistotu, že bude vše v pořádku. Jsou investice, které se vyplatí, a tohle je určitě jednou z nich Podlaha mi navíc vydržela čistá velice dlouho, takže si opravdu nemám na co stěžovat. Navíc nabízí celou řadu dalších služeb a určitě vyzkouším i jejich mytí oken, protože s tím taky poměrně hodně zápasím.

co na špinavou podlahu

čištění podlah odborně

čištění podlah odborně

Mountain View