Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Strojové čistenie zabezpečí dlhodobú čistotu podláh

Strojové čistenie zabezpečí dlhodobú čistotu podláh

Veľa ľudí sa mylne domnieva, že keď si ľudia zaobstarajú podlahy, nie je s nimi v porovnaní s kobercami žiadna práca. Ale nie je tomu tak, aj o ňu sa treba riadne starať, aj keď to zahŕňa o niečo menej práce ako udržiavanie kobercov. Je potrebné dodržiavať určité zásady. A jednou z nich je nečistiť ich lacnými prípravkami alebo metódami, ak si ich nechcete zničiť. Podlahy sú totiž náchylné na poškriabanie, takže ak ich budete drhnúť obyčajným kefou, tak vám to neprinesie také výsledky, aké by ste asi chceli. Je na to potrebná skutočne odborná a kvalitná technológia a skúsenosti pracovníkov, aby ste dosiahli naozaj krásne čisté podlahy a nijako ju nepoškodili. V našej firme k hĺbkovému čisteniu podláh používame zásaditú chémiu. V niektorých prípadoch používame kyslú chémiu, ale to len pri čistení podláh po stavebných činnostiach a rekonštrukciách, pretože kyslá chémia je veľmi agresívna. Ale za to zase dokonale odstráni z povrchu podláh všetky vápenaté a cementové závoje, zvyšky stavebných nečistôt a povlakov.

Pre iné čistenie ju nemožno použiť a nedá sa použiť ani pri čistení po stavebných prácach v prípade prírodných a kamenných podláh, pretože v týchto prípadoch je potrebný šetrný materiál, čo je práve chémia zásaditá. A to isté platí aj o spôsobe čistenia, sú na to potrebné špeciálne kefy, ktoré v obchode naozaj nezoženiete. Po čistení podláh je vždy dobré ich zakonzervovať nanesením fluatácia, čo je priemyselný polymér, jednoducho povedané voskovanie podlahy. Preto to vždy našim zákazníkom odporúčame. Týmto spôsobom sa zabezpečí, že už nedôjde k hlbšiemu znečisteniu drevenej podlahy. Na podlahu dávame prevažne pololesklý vosk, tento vosk máme dlhodobo osvedčený a máme s ním výborné skúsenosti. Vosk zaistí podlahe pružnosť, elasticitu, protišmykový efekt. Vďaka tomu vaša podlaha nebude len dlho čistá a krásna, ale je vďaka protišmykovému efektu vytvára bezpečnejšie prostredie a znižuje hrozbu pošmyknutia. Čo je každému hneď lepšie, keď má skutočne pevnú pôdu pod nohami.

Nakoniec je dobré podlahu impregnovať aj to patrí medzi naše činnosti – impregnácia podláh. Jedným z našich zákazníkov bol aj vedúci pobočky predajne s učebnicami, kde už s podlahami neboli spokojní. Síce ich pravidelne utieral, ale to naozaj nezabezpečí dlhodobú čistotu podláh. A tak sa obrátili na nás a my sme sa už o všetko postarali. Sme radi, že boli s našou prácou spokojní. Pretože nie je pre firmu nič lepšie ako spokojný zákazník. Ak chcete o našich službách vedieť viac, tak sa pozrite na naše internetové stránky.

Mountain View