Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Nečakajte s čistením koberca príliš dlho, znečistenie prestupuje do hĺbky. Tepovanie čalúnenie Povážská Bystrica

Nečakajte s čistením koberca príliš dlho, znečistenie prestupuje do hĺbky. Tepovanie čalúnenie Povážská Bystrica

Keď sme kupovali nový koberec, predavač nám poradil, aby sme ho nezabúdali občas vyčistiť, pretože tak môžeme značne predĺžiť jeho životnosť. Lenže keď príde tá pravá chvíľa pre čistenie? Manžel sa to snažil odkladať čo najdlhšie, neustále mi hovoril, že je to zatiaľ zbytočné, že máme koberec ešte krátko. Nečistoty pravidelne odsávame vysávačom a príležitostné škvrny okamžite ručne likvidujeme. Za tú dobu, čo koberec máme, som musela likvidovať pár mastných škvŕn. Nie som si istá, že sa mi ich podarilo vyčistiť dostatočne.

hĺbkové čistenie kobercov perfektné čistenie kobercov od profesionálovperfektné čistenie kobercov od profesionálov strojovej čistením kobercov

Na prvý pohľad…

Na prvý pohľad škvrna zmizla, ale keďže sa po čase na tomto mieste začali kopiť nečistoty, bolo mi jasné, že sa prichytávajú k nedočistené mastné škvrny. Koberec v tomto mieste začal vyzerať podstatne opotrebovane. Aj manžel musel uznať, že teraz už koberec musíme nechať vyčistiť. Chceli sme si vybrať čo najkvalitnejšie firmu, aby sme mali istotu, že s našim kobercom bude dobre zaobchádzať. Podľa ohlasov zákazníkov na internete sa nám najviac pozdával A SERVIS LIPKA, s. r. o., Strojové čistenie sedačiek, kobercov. Keď k nám dorazili pracovníci tejto firmy, ukázala som im mastnú škvrnu.

koberce, čalúnenie, profesionálne vyčistené tepovanie sedačiek tepovanie čalúnenia

Vysvetlili mi…

Vysvetlili mi, že sa na nevyčistenú mastnotu zachytávajú nečistoty aj bezfarebné čiastočky a to všetko dohromady narúša štruktúru koberca. Vďaka účinnej chémii a čistenie rotačnými kefami sa im nakoniec tieto nečistoty podarilo vyčistiť, ale poradili mi, aby som nabudúce so škvrnami tak dlho nečakala, je nutné sa ich zbaviť čo najskôr. Akonáhle bol koberec vyčistený celý, videli sme s manželom ten ohromný rozdiel. Človek si ani neuvedomuje, ako jeho koberec chátra. Pochopili sme, že sme mali koberec nechať vyčistiť už dávno. A SERVIS od teraz budeme vídať častejšie.

okamžité vyčištění škvrn koberce, okamžité vyčištění koberce, okamžité vyčištění levno

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View