Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Strojové čištění podlah dokáže zázraky. Proto se na něj spoléhá čím dál více lidí

Strojové čištění podlah dokáže zázraky. Proto se na něj spoléhá čím dál více lidí

V naší firmě nabízíme svým zákazníkům řadu úklidových služeb jako je například podlahy čištění,odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, čistění koberců , strojové čištění čalounění. Realizujeme denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Dále také zajišťujeme i postavební úklid či úklidové výškové práce. Provádíme také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistíme žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňujeme nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, banery ze všech prosklených ploch. V tomto článku bychom se chtěli zaměřit na naše hloubkové strojové čištění podlah. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, díky kterému dosahujeme skutečně hloubkového čištění.

Postupujeme…

Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Našich výsledků však nedosahujeme pouze díky nejlepší dostupné technologii, ale i díky tvrdé práci a profesionalitě našich zaměstnanců.

Kteří…

Kteří jsou všichni řádně proškoleni a jsou špičkami ve svém oboru. Brigádníky v naší firmě nezaměstnáváme. Snažíme se, aby naši zákazníci byli maximálně spokojeni. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v nahrávacím studiu. Přece jen když si člověk najme nahrávací studio, tak také očekává, že tam bude vše v pořádku. Včetně čistoty interiéru. A k tomu čisté podlahy rozhodně patří. A protože už nebyly podle jejich představ, kontaktovali nás, abychom se o to postarali. A pro nás to už nebyl žádný problém. Byli s naší prací spokojení, z čehož jsme měli pochopitelně radost. A začali využívat i naše další služby. A to je to, co dává naší práci smysl. Takže ať už poptáváte jakoukoli úklidovou službu, neváhejte se na nás obrátit. Jsme dostupní pro celou Českou republiku, ale i pro Slovensko, Německo a Rakousko. Takže z těchto míst za vámi dojedeme opravdu kamkoli. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View