Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Strojová metoda si na koberci poradí i s opravdu odolnými skvrnami.

Strojová metoda si na koberci poradí i s opravdu odolnými skvrnami.

Vrátili… 

Vrátili jsme se  z hor, kde jsme trávili celé Vánoce, od Štědrého dne do Nového roku. Na horách jsme se měli skvěle, ale užili jsme si dostatek zimy a tak jsme se těšili do našeho vyhřátého bytu. Bohužel nás v bytě čekalo nemilé překvapení. Z topení kapala rezavá voda přímo na koberec. A muselo to trvat několik dní, protože na koberci byla značně velká mokrá skvrna. Koberec jsme vysušili, následně jsme ho opětovně vlhčili několikanásobným odstraňováním rezavé skvrny. Koupení nového koberce jsme hned zavrhli, tak jsem se rozhodli koberec nechat vyčistit profesionálně. Manžel začal vyhledávat recenze o čištění koberců na internetu. Nakonec službu objednal u čistícího specialisty Praní koberců Praha 9. Čištěním  koberců se firma zabývá již  několik let a vyvinuli svoji  zdokonalenou metodu kotoučového čištění. Na centrále s nimi domluvil termín, který nám vyhovoval.

 

V přesně…

V přesně domluvenou dobu se k nám dostavili pracovníci firmy a pustili se do práce. Pomocí šamponovacího stroje nanesli kvalitní používanou chemii na celou plochu koberce. Musela se nechat nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. Po uplynutí doby působení začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým rotačním kartáčem. A to dělali tak dlouho, dokud nebyl koberec čistý bez jediné skvrnky. Až vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysokotlaký vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Vysáváním navíc dochází k nabytí původního objemu koberce, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu provzdušní a koberec je pak pěkně nadýchaný. Chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které často dráždí alergiky.

 

Během…

Během práce byli k nábytku i velmi opatrní a při čištění koberce si dávali opravdu záležet.  Když byli s prací hotovi, byli jsme s manželem vážně nadšení. Koberec byl jako nový a po nějaké skvrně ani památky, v bytě to krásně vonělo čistotou. Tato firma disponuje moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky. A dále tato společnost provozuje celou škálu úklidových služeb a je ochotna zajet i do menších měst či obcí a vyřešit jakékoliv  požadavky klientů vztahující se k úklidu. Mezi její nabízené služby patří pravidelné či jednorázové úklidové práce, čistění a voskování podlah, čištění čalounění, mytí oken. Firma působí nejen u nás, ale i v Rakousku, v Německu a na Slovensku.  Pokud si u nich objednáte čištění, určitě nebudete litovat. Je to opravdu záruky kvality, jak jsme si ověřili na vlastní zkušenosti. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View