Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Strojová metoda čištění je bezpečná a účinná. Tím pádem nenahraditelná

Strojová metoda čištění je bezpečná a účinná. Tím pádem nenahraditelná

Pokud hledáte nějakou kvalitní a spolehlivou úklidovou firmu na čištění koberců, tak bych vám chtěl jednu vřele doporučit. A jedná se o úklidovou, s níž mám opravdu ty nejlepší zkušenosti. Pracuji jako vedoucí jednoho hračkářství a místo klasických podlah máme všude koberce. A ty po nějaké době nevypadaly úplně nejlíp. Sice jsme se je snažili udržovat, ale nestačilo to. A tak bylo potřeba, aby se o to postarali nějací profesionálové. A tak jsme vyhledali pomoc u tepování čalounění. A musíme říct, že jsme s nimi byli opravdu spokojení. Odvedli skvělou práci a koberce vypadají skoro jako nové. Je to proto, že místo extrakčního čištění využívají strojovou kotoučovou metodu. Jejich postup práce je následující. Účinnost a kvalita této technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje.

Ten…

Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. A nyní již může následovat závěrečná operace, kdy vysokotlaký třímotorový vysavač značky pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

Díky…

Díky tomu jsou naše koberce pořád ve skvělém stavu. S jejich zaměstnanci jsem spokojený stejně tak jako s výsledky jejich práce. Nikdy jsem s nimi neměl žádný problém, ba naopak, jedná se o velmi slušné, milé a profesionální lidi, na které je spolehnutí ve všech ohledech. Nikdy nedošlo k žádným zmatkům, ani k přesouvání termínů. Proto bych chtěl všem jejich službu čištění koberců vřele doporučit. Tato společnost dále nabízí spoustu dalších úklidových služeb a realizují je nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View