Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Strojová kotoučová metoda Hradec Králové si poradí i s plnotučnou hořčicí

Strojová kotoučová metoda Hradec Králové si poradí i s plnotučnou hořčicí

Náš tým specialistů asi před měsícem navštívil domácnost. Která potřebovala vyčistit koberce, kdy je majitelé domu měli špinavé od plnotučné hořčice. Večeřeli u televize v obýváku a talíř s párky a hořčicí skončil jak na pohovce, tak na koberci. Takže klienti nevyužili jen naše čištění koberců. Ale i naše čištění čalounění.

Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberce Hradec Králové, diskuse spočívá právě ve kvalitní technologii – využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

Nejenže…

Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče. Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled.

Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody významně prodloužíte životnost vašich koberců. Koberce bezradných majitelů jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží, koberce byly opět v pořádku. Je důležité vědět, že není dobré se spoléhat na extrakční metodu čištění.

Tato…

Tato metoda zanechává po čištění nehezké fleky. Spousta lidí se nechá zlákat výrazně nižší cenou, ale bohužel takové čištění není vůbec efektivní. Proto je lepší se spoléhat na strojovou kotoučovou metodu. Byli s naší prací spokojeni a od té doby jsou našimi pravidelnými zákazníky. Protože došli k závěru, že je lepší si nechat koberce jednou za čas vyčistit profesionálně, než si je snažit často čistit svépomocí, protože tak může dojít k narušení a i poškození struktury koberce.

Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším, protože extrakční metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View