Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Strašák jménem plíseň

Strašák jménem plíseň

Neznám…

Neznám nikoho, kdo by si uměl sám poradit s čištěním fasády, a to zvlášť v případě, pokud se vám na ní třeba udělá plíseň. My měli problémy s fasádou naší diskontní prodejny. Ta černá špína vypadala děsně a plíseň zrovna tak. A tak jsme se snažili to vyčistit, ale byla to naprostá ztráta času. Což mě pěkně naštvalo, protože nesnáším, když se o něco snažíte a výsledek je asi takový, že kdybyste si dali nohy na stůl a čučeli do prázdna, tak by to mělo úplně stejný efekt. A protože my jsme se o to postarat nedokázali, tak jsme hledali někoho, kdo by věděl jak zlikvidovat plíseň. Protože zůstat to tam nemohlo. A museli jsme hledat na internetu, protože jsme nikoho neznali. A objevila jsem firmu, která se o všechno postarala. Nabízí službu odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

 

Jejich…

Jejich antimikrobiální působení  je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. Díky němu jsme zajistit, že se vaše problémy s plísní staly minulostí. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku.

 

A to pozor…

A to pozor, nejenom na vaší venkovní zdi, kde je výskyt plísní přece jenom častější, ale i ve vaší domácnosti. A proto je lepší si ten nátěr opatřit jako prevenci. My se s plísněmi potýkat museli a říkám vám narovinu, sranda to není. Běžné čisticí prostředky se o to většinou nedokážou postarat, vždy se jedná pouze o krátkodobé řešení. A tak bylo potřeba vyhledat profesionály. A pomohli nám s tím právě lidi z A SERVIS. Střecha je opět v pořádku a díky nátěru LSG bude v pořádku několik let. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich servisu se podívejte na jejich webové stránky. Určitě tam najdete vše, co byste mohli potřebovat. A nebo je neváhejte kontaktovat, určitě vám se vším rádi poradí. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View