Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Stejně navrhuji podívat se na stránky

Stejně navrhuji podívat se na stránky

Hledáte někoho dobrého na čištění podlah? V tom případě bych pro vás měla tip. Spolu s jedním kolegou máme na starosti provoz jednoho nákupního centra a většinu věcí zařizujeme my. A všimli jsme si, že podlaha už nebyla v nejlepším stavu, přestože jsme ji nechávali pravidelně čistit od úklidové firmy. Tak jsme došli k závěru, že bude třeba firmu vyměnit. Ale s jinou jsme neměli zkušenosti, tak jsme byli odkázaní na internet.

A tam se nám nejvíce líbila Lité stěrky mytí Praha. Na internetu na ně byla navíc samá pozitivní recenze, takže jsme si řekli, že to bude změna jedině k lepšímu. Kontaktovala jsem je a vysvětlila jim, co požaduji. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za týden přijeli za námi podlahy ve všech prostorách důkladně vyčistit.

A jejich…

A jejich strojové čištění dokázalo opravdový zázrak. Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. A náš úklidový personál nemá s udržováním podlah už prakticky žádné starosti. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ.

Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho.

Nemají…

Nemají ani problém s čištěním ve večerních hodinách a o víkendu. Jen musíte počítat s tím, že cena je o něco vyšší. Ale zase odvádí tu nejlepší práci. A já si za ni ráda připlatím. Rozhodně to nejsou vyhozené peníze. A nabízejí i celou řadu dalších služeb. Takže pokud poptáváte i něco jiného, tak stejně navrhuji podívat se na jejich stránky.

Protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku, takže se neváhejte na ně obrátit. Já osobně s nimi byla tak spokojená, že jsem jejich služby začala využívat i pro svou vlastní domácnost. A neměnila bych. Pro více informací o jejich servisu najdete na jejich webových stránkách. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View