Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Stačí jeden telefonát a je vyřešeno

Stačí jeden telefonát a je vyřešeno

V našem knihkupectví se na fasádě rozrostla plíseň. Nevypadalo to opravdu hezky, už z ulice jste mohli vidět, že je stěna špinavá. To samozřejmě nebylo pro obchod dobrý, jelikož to může odlákat naše zákazníky. Proto se to začalo hnedka řešit. Každý rok k nám chodí firma. Důkaldně nám vždy po celém roce vyčistí podlahy, po kterých se denně prochází stovky lidí. Vždy jsme s nimi byli naprosto spokojeni. Nemůžeme si na nic stěžovat. Napadlo nás proto, že se na ně zase obrátíme i s tímto problémem. Zavolali jsme tam, řekli jim, o co se jedná a hned jsme si dohodli termín. Mohli jsme si i vybrat, jaký nám vyhovuje více. Za asi dva nebo tři dny jsme měli před knihkupectvím auto s pracovníky. Podívali se na škody a začali pracovat. Nebyli to rozhodně žádní nováčci nebo brigádníci. Bylo na nich znát, že moc dobře vědí, co dělají. Na stěnu a na plísně aplikovali nejdřív obyčejnou desinfekci a poté hned aplikovali speciální nátěr.

Ten…

Ten se jmenuje LSG a je prý v boji s plísněmi nejlepší. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy, takže krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů, následně pak nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.  Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Na nátěru je skvělé také to, že ho může firma aplikovat skoro na všechny povrchy, co vám přijdou na mysl.  Natřít ho mohou na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

Po…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření, takže pokud vám na fasádu bude svítit hodně sluníčko, nemusíte mít strach, že to dlouho nevydrží. Všechny povrchy, které jsou natřené tímto revolučním nátěrem, jsou ochráněné před dalším vznikem plísní. A také se nemusíte obývat toho, že je nějak škodlivý zdraví, protože pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Zkrátka, Čištění zateplené fasády Ústí nad Labem můžeme jedině doporučit i dalším. A nejen těm, co potřebují odstranit plísně, ale i těm, kteří hledají někoho na vyčištění podlah, koberců nebo mytí oken. Se vším si firma poradí levou zadní.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View