Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Speciální metoda na koberce

Speciální metoda na koberce

Zařídila jsem si vysněnou prodejnu doplňků do interiérů. Je u mě v prodejně možné nakoupit obrázky, keramiku, různé sošky, svíčky, umělé dekorace,dečky, ubrusy, troufám si říci, že vše, co by vám mohlo zútulnit domov. Zařízení  prodejny jsem věnovala dost velké úsilí, aby již na první pohled zákazníky nadchla. Myslím, že opravdu působí velice příjemně. Jenže po pár měsících otevření prodejny začali na naší ulici dělat výkop. Dokud bylo slunečné počasí, tak to ještě šlo. Ale nastalo období, kdy skoro každý den pršelo a bláto z rozkopaného chodníku nanosili zákazníci do prodejny a znečistili celý koberec, který jsem zde měla. Vypadal na vyhození, mrzelo mě, že jsem musela po tak krátké době znovu prodejnu předělávat. V tu dobu se za mnou stavila moje kamarádka, které jsem si postěžovala. Ta mi navrhla, ať nechám koberec vyčistit u firmy tepování koberce. Měla s jejich službou čištění koberců již zkušenosti.

Při…

Při čištění prý používají speciální metodu pomocí kotoučového stroje. Vše jsem si ověřila na internetu, opravdu měli na své služby dobré recenze, přestože nepatří mezi nejlevnější. Ještě jsem měla obavu, zda prostor mojí prodejny pro ně nebude malý a moji zakázku přijmou. Velikost zakázky, jak jsem ale zjistila, pro ně není rozhodující, a tak se ke mně do prodejny dostavil její zaměstnanec. Celou plochu koberce začal šamponovat a kartáčovat pomocí těžkého kotoučového stroje s hustým rotačním kartáčem. Po vyčištění začal z koberce odsávat přebytečnou vlhkost pomocí vysokotlakého třímotorového  vysavače, který byl vybavený speciální štěrbinovou hubicí. Důkladným vysáváním došlo k nabytí původního objemu koberce, neboť tento výkonný vysavač opravdu celou jeho strukturu neuvěřitelně provzdušnil a nadýchal.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává velmi účinnou chemii do samé struktury koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškerou špínu. Navíc likviduje i všechny zdraví nebezpečné roztoče, alergeny a bakterie. Díky měkkým štětinám v kartáči je tato metoda vhodná pro všechny druhy koberců, včetně těch s dlouhým vlasem.  Po vyčištění kobercec vypadal opravdu jako nový, byla jsem ráda, že jsem dala na doporučení přítelkyně. Tato společnost  nabízí svým zákazníkům celou řadu služeb – denní a pravidelný úklid domácností, kanceláří , mytí, čištění, leštění oken, mytí a voskování podlah,čištění čalounění, úklid po stavebních činnostech ,dokonce odstraňují i grafity. Určitě se na ně v budoucnu ještě obrátím a využiji některou z jejich dalších služeb. Jsou to opravdoví profesionálové.
A SERVIS LIPKA, s.r.o. 

 

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View