Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Se sprejery neztrácejte ani minutu, účinným prostředkem proti nim je antigraffitový nátěr

Se sprejery neztrácejte ani minutu, účinným prostředkem proti nim je antigraffitový nátěr

S dětmi a manželkou každou neděli chodíme na procházku po městě. Projdeme kolem mé firmy, děti sborově zahalasí: „Tatí, tady pracuješ!“ a potom pokračujeme k cukrárně, kde si děti vyberou svůj nejoblíbenější zmrzlinový pohár a my s manželkou si dáme kávu. Cesta parkem nazpět se táhne, protože děti oblézají každou průlezku a vyzkouší všechny houpačky a klouzačky.

Na koho se obrátit s odstraněním graffitiKdo nám pomůže se zbavit graffiti

Minule to ale proběhlo jinak…

Minule to ale proběhlo jinak. U firmy děti volaly: „Tatí, ty sis nechal pomalovat firmu? A co ty obrázky znamenají?“ Nebyl jsem schopný odpovědět, protože sprejeři překvapili i mě. Nasprejování muselo proběhnout někdy během víkendu. Zbytek procházky už nestál za nic, protože jsem byl zamyšlený a naštvaný. Přemýšlel jsem, jak situaci zvládnout.

Existuje nějaký nátěr jako prevence proti graffiti?Čím odstranit graffiti

Firmu jsme teprve rozjížděli, takže peněz nazbyt moc nebylo. Jenomže hodně spolupracujeme se zákazníky, kteří k nám často chodí, a graffiti nám mohlo dost uškodit. Některé zákazníky by mohlo i odradit.

Antigraffitová ochrana jedině od A Servis Lipka, s.r.o.

Takže mé požadavky byly jasné…

Takže mé požadavky byly jasné: graffiti zcela odstranit, rychle, levně a zajistit, ať už se to nikdy neopakuje. Bylo mi jasné, že tyto požadavky byly nereálné, ale byl jsem odhodlaný najít firmu se službami, které by se mým požadavkům co nejvíce blížily. Vítězem byla firma A SERVIS LIPKA, s.r.o., Odstraňování graffiti Ústí nad Labem. Byl schopný rychle reagovat, graffiti odstranil úplně a za přijatelnou cenu nanesl na zeď antigraffitovou ochranu, která celou situaci příště může usnadnit.

AGO proti graffiti na naší zdi

Jestli se sprejeři opět rozhodnou poctít mou firmu svou návštěvou, mě už to skoro žádné úsilí stát nebude, a především to už pro mě nebudou další výdaje. A SERVIS jen zpravím o situaci a on už se dál o všechno postará, nejpozději do dvou týdnů. Graffiti z ochranného nátěru půjde dolů jako nic, a tak už nedojde k poškození barevného nátěru. Odstraňování graffiti Ústí nad Labem

Čím se zbavit graffiti

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View