Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Perfektně odstraněná reklama ze skla výloh a oken ve výškách

Perfektně odstraněná reklama ze skla výloh a oken ve výškách

Před nějakým časem jsem se rozhodla, že dám výpověď z práce. Chtěla jsem začít podnikat. O vlastním podnikání přemýšlím už hodně dlouho a myslím, že teď přišel ten správný čas. Vždycky jsem milovala zbraně. Ráda jsem chodila na střelnici. Mám dokonce zbrojní průkaz. Jsme taky myslivec. Zdá se to spíš jako zábava pro chlapy. Ale mě to baví.

Rozhodla jsem se, že prolomím tabu a lásku ke zbraním nabídnu i ženám. Hodně jsem se pro tuhle myšlenku nadchla a začala pátrat po vhodných prostorách pro svůj krámek. Chtělo to něco v centru města, ale ne zas úplně na náměstí, aby tam nebyl příliš vysoký nájem. Po nějaké době jsem našla místečko přesně podle svých představ, maličký obchůdek, na rohu ulice. Předtím tam  bylo myslím knihkupectví.

Všechno…

Všechno tam bylo téměř podle mých představ. Prostory byly i v dobrém stavu, ale jedna věc byla potřeba vyřešit – výlohy. Byla na nich totiž nalepená reklama z bývalé provozovny a já jsem ji dolů prostě nedostala. Rozhodla jsem se proto vyhledat nějakou firmu, která by sklo očistila. Na internetu jsem si našla horolezecké pracovníky na Výškové čištění oken, jde o firmu s více než dvacetiletou tradicí. Realizuje profesionální mytí oken a výloh za použití kvalitních pomůcek.

Svým zákazníkům poskytuje mytí oken a výloh jak ve veřejných institucích, nemocnicích, školách, obchodních centrech, firmách, tak i v bytech a domech. Říkala jsem si, že takoví profesionálové nebudou mít s mou malou výlohou žádný problém. A taky, že neměli. Až byla celá prodejna zrekonstruovaná, pozvala jsem si je, aby očistili i mou výlohu. Ocenila jsem tedy i to, že jejich zaměstnanci mají zkušenosti nejen s okny běžně znečištěnými, ale dokáží vyčistit i silně znečištěná skla například od řemeslníků, malířů.

Nebyl…

Nebyl pro ně problém sklo vyčistit a zbavit reklamy. Už při prvních okamžicích práce zaměstnanců A SERVIS LIPKA, s.r.o. bylo vidět, že se jedná o tým složený z proškolených profesionálů, kteří perfektně zvládají svoji práci. Na odstranění reklamy z mojí výlohy použili korundové žiletky, které mají 10 cm dlouhou plochu. Ty prý právě díky této ploše nepoškrábou a nepoškodí okenní plochu, ale důkladně ji očistí od zatvrdlých nečistot a zbytků lepidla. Poté, co byla reklama odstraněna, přišlo na řadu klasické mytí a leštění oken.

Po odstranění zatvrdlých nečistot okno důkladně umyli a potom ho nechali před leštěním proschnout. Až bylo okno suché, tak ho vyleštili pouze bavlněnou plenou. Musím říct, že jsem se postupu leštění trochu divila. Hlavně tomu, že zaměstnanci A SERVISU nepoužili žádná leštidla, ale prý právě to zaručí dlouhotrvající čistotu a lesk skleněných ploch. Okna byla krásná ještě dlouho. Takže mají nespíš pravdu. A SERVIS je firma na jedničku.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View