Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Raz z nej bude umelkyňa

Raz z nej bude umelkyňa

 

Naša malá dcéra hrozne rada kreslí a jej najväčšou láskou sú pastelky – prakticky ku každej príležitosti ako sú narodeniny, meniny a podobne chce ako darček vždy pastelky. Niekedy mám pocit, že už ich má milión, ale je pravda, že ich vykreslí naozaj rýchlo. K tomu sme jej kúpili aj veľké strúhadlo s takým tým zásobníkom pre odrezky z pasteliek, aby nemusela stále chodiť na odpadkový kôš, ktorý máme len v kuchyni.

Lenže keď bola raz sama doma, chcela ho vysypať, pretože ho už mala plný, ale obsah sa jej vysypal na koberec u nej v izbe. Ako sedemročná si myslela, že to vyčistí tým spôsobom, že namočí handry a pokúsi sa to tým dostať z koberca dole, takže je vám asi jasné, ako to dopadlo. Farebný prach z pasteliek sa zažral do koberca a mne to už potom nešlo vyčistiť vôbec ničím. Nakoniec sme s manželom usúdili, že si necháme na vyčistenie koberca najať upratovaciu firmu a rovno necháme vyčistiť všetky koberce, ktoré v byte máme.

Ale nechcela som tú prácu zveriť len tak niekomu, obrátila som sa na profesionálov ktorí sa venuju aj dlažbám a robia dlažby čistenie. Kontaktovali sme ich a dohovorili sa na čistení. A s ich servisom sme boli úplne spokojní. Ku všetkým veciam v dome sa správali veľmi ohľaduplne, boli vážne opatrní a svoju prácu vykonávali starostlivo. Aj cena ich služieb mi prišla rozumná, pre niekoho možno vyššia, ale my si za skutočnú kvalitu radi priplatíme, takže môžeme ich službu čistenie kobercov Bratislava všetkým jedine vrelo odporučiť.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View