Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Profesionálové a jejich impregnace zachránili výlohu od polepů. Čištění fasády Plzeň

Profesionálové a jejich impregnace zachránili výlohu od polepů. Čištění fasády Plzeň

Nedávno jsme v našem obchodě dělali několik předělávek. Na výloze jsme měli mnoho plakátů a polepů. Takže jsme je v rámci předělávek strhli. Jenže na výloze nám pak zůstaly velmi nehezké šmouhy a zbytky od lepidla. Když jsme se snažili se jich zbavit, tak jsme nadělali spíše více škody než užitku. Proto jsme zabrousili na internet a hledali jsme tam nějakou firmu, která nám pomůže dokonale vyčistit výlohu a zbaví nás té špíny. Nejlepší se ukázala podle recenzí Čištění fasády Plzeň. Ihned jsme do firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. volali a milá paní operátorka nám vyšla vstříc a za dva dny už jsme čekali tým pracovníků.

jak kvalitně vyčistit okna jak mít zářivě čistá oknalešticí přípravky na okna

Nejprve velmi důkladně…čištění fasády Plzeň

Nejprve velmi důkladně z  výlohy odstranili všechny polepy. Šetrně seškrábali všechno lepidlo, které zbylo po odtržení plakátů. Nepoškození skleněné plochy je zajištěno použitím korundové žiletky s průměrem nejméně 10 cm. Nekvalitním nářadím totiž při odstraňování, škrábání a sundávaní tvrdých nečistot a škrábání zbytku lepidel k nevratným poškozením. To se ale nemůže s touto firmou stát, protože práci provádí proškolený a profesionální personál. Firma nenajímá žádné brigádníky a dává si záležet na tom, aby v ní pracovali jen zkušení a pečliví pracovníci. Když skončili s odstraněním lepidla, tak pak se vrhli na mytí výloh.

jak docílit triku suchého leštění mytí oken bez leštidel levné mytí oken

Jejich technologie mytí výloh spočívá v…

Jejich technologie mytí výloh spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až výlohy zaschla, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravky u nich rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci široko daleko. 

Pak nám na výlohy nanesli…

Pak nám na výlohy nanesli ještě impregnaci GlasProtect GSP, která má vysoký ochranný účinek proti vodě a špíně. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel. Tato technologie vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Navíc je extrémně odolná a trvanlivá, jedno ošetření ochrání výlohu až na 5 let. Musíme firmě A SERVIS ještě jednou převelice poděkovat, protože nám zachránili naše výlohy od zbytků z plakátů. Navíc se postarali o výlohy tak, jak my bychom sami nezvládli. Nyní se dokonce i lépe umývají, což nám ušetří mnoho času. Čištění fasády Plzeň

mytí, leštění a impregnace oken dlouhotrvající efekt mytí oken impregnace oken

Mountain View