Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Profesionální čistění koberce a odstranění nepříjemného zápachu

Profesionální čistění koberce a odstranění nepříjemného zápachu

čištění čalounění Praha 9Přestěhovali jsme se s přítelem do nového bytu. Pokoj, který měl sloužit jako ložnice nepříjemně páchl, čištění potahů Praha 9ale vše vypadalo, že je způsobeno levným vonným olejem položeným na okně. A opravdu po vyhození oleje se pach v pokoji zlepšil, ale bohužel nezmizel. Místo umělého aromatu se objevil jiný nepříjemný pach. Bohužel jsme po čase zjistili, že původcem pachu je koberec – čištění koberců Praha 9.
Koberec jsme nemohli vyhodit, jelikož na nový jsme neměli a pod kobercem byla jen betonová podlaha. Začali jsme tedy zkoumat, co se dá s kobercem udělat. Na veškerých internetových fórech se objevovaly

jak vyčistit potahy

návody na domácí čištění koberce. Nejlepším způsobem se zdálo využité tekutého pracího prášku a

kartáče. Upřímně přiznám, že na tuto variantu jsem se vůbec necítila. Proto jsem raději pátrala dál.

hloubkové čištění potahů Praha 9

 

 

Rozhodla jsem se, že raději investuji o něco více peněz, ale s vědomím, že koberec bude pořádně vyčištěný…

Rozhodla jsem se, že raději investuji o něco více peněz, ale s vědomím, že koberec bude pořádně vyčištěný a zbavený všech pachů a nečistot. Volba tedy padla na profesionální společnost v oboru. Společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o.,  čištění koberců Praha 9 má v problematice jako je čištění koberců mnohaletou tradici a tedy nesmírně zkušeností. Jednání s nimi bylo snadné a rychlé. Téměř okamžitě jsme se dohodli, kdy je možné koberec dojet vyčistit.čištění potahů Praha 9

čištění koberců Praha 9
Ve stanovený den dorazil tým pracovníků a pustil se do jejich práce. Pánové ke své práci používali mohutný kotoučový stroj. Tento přístroj je velmi výkonný a svou práci zvládá na jedničku. Kombinace otočných kartáčů a účinné chemie zajišťuje jen ten nejlepší výsledek. Stejně tak realita tomu bylo u nás.
Koberec byl po vyčištění krásně čistý, načechraný a příjemný na pohled i dotek. Hlavně, ale nepáchl, ale úžasně svěže voněl. Tato svěžest provoněla celý pokoj i byt a po zápachu už nebylo ani památky. Doporučujeme úklidovou firmu jako firmu s dobrou pověstí, která je pouze nepředchází.

úklidová technologiezbavení roztočů

čištění koberců Praha 9

 

 

Mountain View