Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Po příjezdu na nic nečekali

Po příjezdu na nic nečekali

V naší zmrzlinárně jsme se kolektivně shodli, že si podlahu necháme vyčistit od nějakých profesionálů. My jsme se sice vážně snažili ji vyčistit, ale naše snaha byla vyloženě marná. A nechtělo se nám znovu plýtvat časem, tak jsme se rozhodli pro tuto alternativu. Tak jsme si jednu vybrali a kontaktovali ji. Vše se zdálo být v pořádku, ale potom se vyskytla komplikace, že musí přesunout termín. Jenže potom nám to chtěli přesunout už podruhé a to nás docela naštvalo. Tak jsme jim řekli, že už nemusí jezdit vůbec a začali jsme hledat někoho jiného. Pátrala jsem po internetových vyhledávačích a diskuzích po jiných firmách. Které by mi zajistili kvalitní vyčištění podlah ve všech patrech a nejlépe během jednoho dne. Narazila jsem na Brno, hloubkové čištění podlah a zavolala jsem jim. Řekla jsem jim své požadavky a zeptala se, zda kdy je možný nejbližší termín. Byl jsem opravdu mile překvapená, protože mohli přijít hned za tři dny. Hned jak přijeli, na nic nečekali a pustili se do čištění. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie.

Jakmile…

Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky.

Také…

Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali čistit takto důkladně alespoň jednou za rok. Z výsledku jejich práce jsme byli všichni opravdu moc nadšení. Byla krásně čistá a lesklá, takže není nic, co bych jim mohl vytknout, proto všem tuto službu čištění podlah vřele doporučuju. Je na ně spolehnutí a se zaměstnanci byla radost spolupracovat, byli opravdu moc milí a flexibilní. A takové věci jistě každý rád uvítá. Skvělé je, že nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, kterou v budoucnu rádi vyzkoušíme. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View