Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Príjemné hotelové prostredie pre oddych

Príjemné hotelové prostredie pre oddych

 

Náš hotel je krásna stavba, zvonku láka pohľady okoloidúcich, vnútorné priestory príjemne pôsobia na hostí. Dobre sa o neho staráme, aby stále vyzeral skvele. Čo nám ale robí starosti je presklená výťahová šachta. Je to veľmi efektná záležitosť, ale málo praktická. Keďže je to hlavná dominanta haly, musíme ju udržiavať dokonale čistú, spočívajú na nej zraky mnohých klientov a nepôsobí dobre, ak sú na tejto sklenenej ploche znateľné šmuhy, odtlačky prstov alebo dokonca špina.

Už sme museli vystriedať niekoľko upratovacích firiem, ktoré nám umývanie výťahovej šachty zabezpečovali. Niekoľko z nich nebolo schopných bezpečne zvládnuť prácu vo výške, preto sme sa s nimi radšej rozlúčili skôr, než by došlo k nehode. Tiež sme tu mali pár takých, ktoré plochu nedokázali vyčistiť poriadne, po ich umývaní na sklách zostávali nevzhľadné mapy.Nakoniec sa nám pošťastilo a objednali sme si firmu ktorá sa zaoberá viacerými činnosťami a má na starosti aj  okná umývanie. Na umývanie okien a skiel vo výškach sa špecializuje, jeho zamestnanci sú dostatočne preškolenie podľa noriem a spoľahlivo dodržiavajú bezpečnosť práce. Používajú na umývanie horolezecké vybavenie, nikdy sa nemusíme báť, že by niečo podcenili a spôsobili tak úraz.

Čistenie skiel zvládajú zamestnanci tejto firmy tiež výborne. Používajú zvláštnu techniku, keď skla umyjú vodou a saponátom, zotrú je dosucha gumovou stierkou a potom ich leštia bavlnenou plienkou. Nepoužívajú žiadne leštiace prípravky, pretože tie by len spôsobovali šmuhy a sklá by sa tiež rýchlejšie špinili. Toto leštenie je síce fyzicky náročnejšie, ale za ten konečný vzhľad to stojí. Presklená šachta sa nádherne leskne a vydrží aj dlhšie čisté. Je to poctivý servis, ktorý sa o spokojnosť svojich klientov vie spoľahlivo postarať.

 

Mountain View