Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Prakticky tomu nelze zabránit

Prakticky tomu nelze zabránit

Protože čištění fasád opravdu problematickou záležitostí, nabízí její odstraňování ve firmě. Protože postarat se o něco takového pokud na to nemáte vlastní vybavení nebo opravdu hodně zkušeností. Tak se u toho opravdu nadřete. A s velkou pravděpodobností ani nedosáhnete kýženého výsledku. Navíc na většině zateplených fasádách asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach.

A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Takže je nejlepší se o to postarat dopředu. Jenže to my neudělali. Takže podle toho fasáda našeho obchodu s porcelánovým zbožím vypadala. samozřejmě bylo potřeba se o to postarat. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak odstranit plíseň, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

LSG…

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu Takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru.

Pro…

Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, takže se nemusíte bát, že by to nějakým způsobem mohlo ublížit vašim dětem, popřípadě domácím mazlíčkům. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme 2 roky. Takže pokud máte problémy s plísní, je pro vás LSG to pravé.

A protože jsme s nimi byli tak spokojeni.. Rozhodli jsme se, že začněme využívat i jejich další služby. Plísně na fasádě Ostrava realizují nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají opravdu široké pole působnosti. A proto jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View