Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Není dobré pouštět se do některých věcích sami, když jim nerozumíme. Odstraňování graffiti Praha

Není dobré pouštět se do některých věcích sami, když jim nerozumíme. Odstraňování graffiti Praha

S přáteli jsme se před pár lety rozhodli opustit naše zaměstnání. V jeden moment jsme totiž všichni byli tuze nespokojeni a potřebovali jsme zkrátka vzpruhu. Potřebovali jsme změnu. Měli jsme už dost našich nudných životů a nesplněných snů. Jednoho dne jsme se rozhodli, že už chceme skoncovat s tímto konzumním životem a půjdeme si skutečně za tím, po čem naše srdce prahla. Všichni jsme vždycky zbožňovali módu. Ale zároveň jsme neradi utráceli a nekupovali si každý týden nové oblečení. Jak mají někteří lidé ve zvyku. Někdy si lidé nějakou věc koupí, aniž by si ji vzali na sebe. To nám přišlo osobně hrozné.

jak na odstranění graffiti  kvalitní odstranění graffiti tipy jak odstranit graffiti

Navíc stále existují lidé…

Navíc stále existují lidé, kteří se chtějí oblékat hezky, ale nemohou si dovolit nakupovat v drahých značkových obchodech. Ale přitom lze pořídit skvěle vypadající oblečení za zlomek ceny. Pokud tedy víte, kde hledat a nezáleží vám na tom, že oblečení už někdo dříve nosil. Ano mám na mysli secondhandy. S mými přítelkyněmi jsme měli ve zvyku vždycky nakupovat v těchto typech obchodů, nejen secondhandech, ale i benefičních bleších trzích či v různých charitativních obchůdcích. Líbilo se nám to natolik, že jsme se rozhodli, že si jednoho dne otevřeme vlastní secondhand a část výtěžku jednou za čas budeme věnovat potřebným.

jak se bránit proti vandalůmkdo odstraní graffitilevné odstranění graffiti

Ať už to budou zvířata…

Ať už to budou zvířata, lidé bez domova nebo děti v dětských domovech či seniorské domy. Všichni tito lidé totiž potřebují pomoc daleko více než my. Slovo dalo slovo. Našli jsme vhodné prostory a později i partnery, kteří nám budou dodávat věci a oblečení. I běžní lidé k nám mohou nosit své věci. Náš seconhand konečně byl na světe. Byli jsme tak šťastní!!! Bylo to neuvěřitelné, opravdu splněný sen. A po chvíli se nám i začalo dařit. Dnes fungujeme už několik let a naše zaměstnání bychom neměnili. Je to opravdu něco zcela odlišného než třeba dělat právníka. Ale zároveň máme neskutečný sebenaplňující pocit, protože pořádáme akce, jejichž výtěžek jde na pomoc potřebným. Navíc člověk by se divil, co vše lze nalézt v secondhandu.kdo odstraní graffitikvalitní odstranění graffitiodstranění graffiti z fasády

Třeba já tam pravidelně…

Třeba já tam pravidelně nacházím košile od velmi drahých značek a jedna má známá si jednou koupila hezky vypadající kabelku, jen proto, že se jí líbila. Až pak když ji otevřela a pořádně prozkoumala, všimla si, že vevnitř je napsáno „Gucci made in Italy“. No měla radost jako malá. No a jednoho dne jsme se rozhodli, že by fasáda našeho secondhandu zasloužila vylepšení, a protože jsme docela blázniví, rozhodli jsme se, že to zkusíme sami. Koupili jsme se spreje a řekli jsme si, že uděláme nějaké „cool“ graffiti na náš obchod. Ovšem dopadlo to tragicky. Vypadalo to otřesně. Potřebovali jsme to dát pryč a mít zpět jen původní holou zeď. Hledali jsme na internetu, kdo by graffiti mohl zamalovat. A našli jsme firmu odstranění graffiti A ti opravdu dosáhli svých slibů. Naše nepovedené graffiti perfektně odstranili. Tuto společnost proto celým srdcem doporučujeme!

Mountain View