Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Potřebujete hloubkově vyčistit podlahu ?

Potřebujete hloubkově vyčistit podlahu ?

Pracuji v prodejně s matracemi, a pracuji tam nejdéle, takže mám i nejvíce zodpovědnosti. Takže když naše podlaha začala být špinavá, tak bylo potřeba se o to postarat. A padlo to na mou hlavu. Bylo jasné, že my to vyčistit nedokážeme, takže na to bude potřeba najmout nějakou úklidovou firmu. Takže jsem pročetla hromadu recenzí a diskuzí a nakonec vybrala úklidovou firmu. Měla totiž nejvíce pozitivních ohlasů a všichni psali, že odvádí skvělou práci.

Tak jsem naznala, že to bude to pravé. Kontaktovala jsem proto lidi a popsala jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že firma má velmi spolehlivé a profesionální zaměstnance. Přišli v daném termínu a k věcem, které se v sále vyskytovaly, byli velmi opatrní. A odbornost jste u nich mohli vidět v jejich každém kroku. Parkety vydrhli a vykartáčovali.

Vysvětlili…

Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků.

Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů. Mohla jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit.

Protože…

Protože jsem s nimi měla výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech. A byla jsem spokojená nejen já, ale i všichni moji kolegové. Je pravda, že jejich služby nejsou úplně nejlevnější, ale věřte mi, že se do toho vyplatí investovat. Kvalita jejich služeb je opravdu vysoká, takže se vyplatí si za to připlatit.

Takže pokud hledáte někoho, kdo by vám kvalitně provedl mytí betonové podlahy, tak vřele doporučuji tuto firmu. Dále také nabízí čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že mají široké pole působnosti. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View