Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

S pomalovanou zdí se dá něco dělat. A ani k tomu nepotřebujete zázraky. Odstranění graffiti Brno

S pomalovanou zdí se dá něco dělat. A ani k tomu nepotřebujete zázraky. Odstranění graffiti Brno

Brno graffiti odstraňování

Pracuji jako správce dětské nemocnice a přednedávnem jsme museli řešit velmi nepříjemnou situaci. Někdo nám posprejoval boční stěnu a vypadalo to vážně ohavně. To že většina sprejerů jsou obyčejní vandalové bez rozumu, to už je tak nějak všem jasné, když se baví ničením cizího majetku. Ale posprejovat i dětskou nemocnici, kde jsou peníze určitě třeba investovat primárně jinam? To je vyloženě odporná neúcta. S kolegou jsem nad tím jen kroutili hlavou a přemýšleli, co s tím. Ale naštěstí přišel i s řešením. Znal úklidovou firmu, která se zabývá odstraňováním graffiti a i s tím, jak tomu předcházet. Jedná se o úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o..

Ta nabízí…

Odstranění grafity z cihel

Ta nabízí nejen antigraffitový nátěr AGO, který na povrchu vytvoří ochranný filtr, takže pokud vám na to někdo něco načmárá, půjde to bez problému dolů. Jenže my ho neměli. Ale i tak si s tím šlo něco udělat. Zaměstnanci z A SERVIS LIPKA si s tím dokázali poradit. Nejprve to odstranili speciálními přípravky, až tam zbyl opravdu jen opravdu hrozně slabý stín, který poté zamalovali fasádní barvou, kterou si nechali předem namíchat. A poté nanesli ochranný nátěr AGO, díky kterému máme jistotu, že se už graffiti na zdi neobjeví. Nebo možná objeví, ale půjde bez problémů dolů, takže mě to nestresuje. Navíc lidi z A SERVIS říkali, že většina sprejerů pozná, zda tam je ochranný nátěr a už tak potom na to neplýtvají drahými barvami. Jejich potěšení by totiž nemělo dlouhého trvání.

Proto můžu tuto…   
graffiti odstraňování

Proto můžu tuto službu odstranění graffiti od úklidové firmy A SERVIS LIPKA všem jedině doporučit, protože jsem s ní maximálně spokojená. Zaměstnanci firmy jsou navíc všichni skuteční profesionálové, kteří ví, co dělají, takže se vám nemůže stát, že by se jim graffiti nepodařilo dát dolů. Navíc jsou k tomu velmi milí a ochotní a je s nimi bezproblémová domluva. Jediné, před čím musíme varovat, je cena. Ano, je to o něco dražší, ale člověk musí počítat s tím, že taková služba prostě nemůže být nejlevnější. Navíc v rámci firem, které tuto službu nabízejí, jsou jedni z nejlevnějších a nejkvalitnějších zároveň. Takže hodně muziky za málo peněz. Své služby nabízí Čištění graffiti Brno po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A protože jsme s nimi byli tak spokojeni, tak je všem moc doporučujeme.

Určitě nejsme…

Určitě nejsme jediní, kteří zažili tento problém a nevěděli si rady, na koho se obrátit. Proto takto doufáme, že pomůžeme všem, kteří mají problém s graffiti a hledají kvalitní firmu, která by se o to postarala. My byli tak spokojeni, že jsme začali využívat i jejich další služby, a sice čištění podlah a mytí oken. Doporučuji se podívat na jejich webové stránky, kde naleznete veškerou nabídku.

jak na graffiti

Mountain View