Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Pokud chcete mít krásně čistou podlahu, tak je lepší ti přenechat strojové metodě čištění

Pokud chcete mít krásně čistou podlahu, tak je lepší ti přenechat strojové metodě čištění

Jsem šéfkuchařkou v jedné tradiční restauraci, kde se zaměřujeme hlavně na tradiční českou kuchyni. A už dlouho jsem opravdu nadávala na stav našich podlah v kuchyni. Byli totiž takové ušmudlané a špinavé. A tak jsem otravovala majitele, aby na toho někoho najal. A nakonec souhlasil, ale řekl, ať to zařídím. Sice to nebylo v popisu mé práce, ale lepší udělat něco málo navíc, než se muset na ty podlahy pořád koukat. Naštěstí se ostatní nabídli, že mi pomůžou, protože je to taky štvalo. Takže jsme začali hledat na internetu úklidovou firmu, která by se o to postarala.  A po přečtení mnoha recenzí jsme se rozhodli obrátit na úklidovou firmu, protože měla opravdu ty nejlepší recenze. Samá kladná, lidi je opravdu vychvalovali. Bez delšího rozmýšlení jsme je kontaktovali a domluvili se na termínu. Pracovníci firmy dojeli v danou hodinu a pustili se do práce.

Musím…

Musím uznat, že podlaha najednou prokoukla a byla opravdu krásná. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhli pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následovalo odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočili čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a nechali ji doschnout. Dále jsme se od nich dozvěděli, že kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využívají k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah.

Bylo…

Bylo na nich i vidět, že pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Také nám bylo doporučeno, abychom ji nechali takto čistit zhruba jednou za půl roku. Což jsem opravdu nemohla odmítnout. Je důležité, aby podlaha v kuchyni byla neustále čistá a díky jejich práci se bude mým zaměstnancům podlaha mnohem snáze udržovat. A začali jsme si nechávat mytí betonové podlahy jak i v celé restauraci, tak v i v naší domácnosti. Příště se jim ozveme znovu, protože jsme s jejich službou byli velice spokojeni a nemáme tak potřebu obracet se na někoho jiného, protože u nich máme do budoucna záruku dobrého výsledku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View