Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

S podlahou si už nemusíte dělat starosti, stačí si ji nechat vyčistit strojovou metodou

S podlahou si už nemusíte dělat starosti, stačí si ji nechat vyčistit strojovou metodou

Každý snad touží po krásné čisté podlaze, o kterou by se mohl zároveň co nejméně starat. Proto se jejím čištění zabýváme i v naší úklidové firmě. Čištění realizujeme pomocí strojové metody a používáme konkrétně kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Tady něco více o našem pracovním postupu. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie a po precizním vykartáčování následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy.

Tento…

Tento jednokotoučový stroj využíváme k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Po důkladném vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem, kterému se také říká fluatační nátěr. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Polymerový vosk nanášíme ve dvou a třech vrstvách, aby vznikl jednolitý povrch, který zabrání nečistotám, aby se nedostaly hluboko do struktury podlahy a nepoškodily ji. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu.  Díky tomu nedojde k poškození vaší podlahy a prodlouží se její životnost. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy.

Na…

Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost vašich podlah. Naší poslední zakázkou bylo betonové podlahy mytí od temper. V domě klientů se převrhl obrázek malovaný temperami, který ještě nebyl suchý. Obtiskl se do podlahy a až pak zaschnul. Takže je pochopitelné, že to klientům nešlo vyčistit tak, aby žádná barva na podlaze nezůstala. Proto vyhledali naši pomoc. A pro naše zaměstnance nebylo žádným problémem se o to postarat a podlaha byla opět jako nová. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojení a přidali se k našim stálým zákazníkům.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View