Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Plísně je třeba odstranit pečlivě, my se jich už zbavily

Plísně je třeba odstranit pečlivě, my se jich už zbavily

Plísně…

Plísně, ty člověku dokáží znepříjemnit život. Plísně jsou nepříjemnou záležitostí, se kterou se nechce potýkat nikdo z nás. Ale když už se objeví, je třeba s tím něco dělat a ideálně co nejrychleji. Protože není rozumné plíseň přehlížet a nechat ji ještě více rozrůst, protože k tomu dochází velice snadno. Plísně jsou mikroskopické houby, které rostou všude tam, kde je dostatek vlhkosti. Ve venkovním prostředí rostou nejčastěji. Mají rády vlhko, a proto se plísním nejvíce daří v přírodě od jara do podzimu a po celý rok v domech s vlhkými zdmi. Na zdech jsou živinami pro plísně mikročástečky organické hmoty z ovzduší. Pokud vás plíseň napadne ať už zvenčí na fasádě domu nebo i někde uvnitř domu nejčastěji koupelny, sklepy apod., je třeba rychle jednat. Moudrou volbou je její odstranění nechat na úklidové firmě. My řešili problém na fasádě našeho domu a nechali jsme si na pomoc přizvat úklidovou firmu. Měli na internetu samé dobré reference oblasti – jak zlikvidovat plíseň. Tak jsme si řekli, že nebudeme hledat nikoho dalšího a necháme si plíseň odstranit právě od nich.

 

Realizují…

Realizují službu odstranění a likvidaci plísní. Abyste měli jistotu, že plíseň ze zdi skutečně zmizí a už se na zdi nevytvoří znovu. Plísně má tendenci se stále vracet. Takže běžné přípravky z drogerie jejich záhubu nezaručí stoprocentně. Byla jsem ráda, že nám nabídli termín hnedka do týdne. Takže jsme nemuseli trnout hrůzou, že to bude trvat tisíc let. Pak přijeli k nám a pustili se do práce. Zaměstnanci nejdříve nanesli na plíseň dezinfekční prostředek, a poté na něj nanesli protiplísňový nátěr LSG je aplikovatelný na všechny možné povrchy, například i na dřevo, OSB desky a i keramické obklady a podobné materiály. Také ho jde nanést i ve vnitřních i vnějších prostorách a jedná se nejen o účinný prostředek k odstranění, ale slouží i jako prevence. Nemůžeme si ten nátěr vynachválit, plíseň z fasády zmizela a od té doby po ní není ani stopa.

 

S tímto…

S tímto nátěrem už se vzniku plísně nebudete muset obávat. Protože se postará o to, aby se vám na zdi nebo na jakémkoli povrchu, kam si nátěr necháte dát, už nevznikla. Jsme s ním opravdu spokojení a můžeme jedině doporučit. Protože plíseň skutečně zmizela a od té doby se již nevrátila. A jestli můžu ještě něco doporučit, tak to, abyste si nátěr nechali nanést, i pokud vás plíseň ještě nepotkala. Jako prevenci. Těmto věcem je opravdu lepší předcházet, ušetří vám to nejen peníze, ale i čas a starosti a také spoustu nervů v boji s plísní, kde stejně pravděpodobně samy nevyhrajete, je to dlouhý a nekonečný boj, tak si na to radši vemte pomoc a jednou pro vždy dobojujte. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

d

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View