Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Penzion má dokonale čistá okna

Penzion má dokonale čistá okna

Náš penzion se nachází v centru města, takže je poměrně žádaný. Snažíme se, aby se tu hosté měli dobře, cítili se vždy příjemně a rádi se do penzionu vraceli. K tomu patří samozřejmě i to, že tu dbáme na pořádek a čistotu. K tomu nám dopomáhá velkou měrou Čištění zateplené fasády Ostrava, kterou jsme objevili na internetu. Nadchnuli nás svými recenzemi, které byly velice kladné, a to jak od soukromníků, tak i podnikatelů a firem. Na jejich práci je nejlepší hlavně to, že vás nikdy nezklamou. Dojedou vždy na čas, jsou pečliví, precizní a mají dokonalé postupy a čistící prostředky. Firma nám pomáhá hlavně s čištěním oken. Ty jsou po celé sezóně špinavá a potřebují kompletní čištění. Když od nás firma vždy odjíždí, penzion vypadá jako nový. Věřte tomu nebo ne, ale dokonale čistá okna opravdu dělají divy. A toho dociluje firma svými skvělými pracovníky, technikou i prostředky. Hned poprvé jsme byli velice nadšeni.

Proto…

Proto jsme se rozhodli s nimi nejen spolupracovat nadále, ale podělit se o zkušenost. Jejich technologie mytí oken spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Guma je na stěrce proto, aby se okna nepoškrabala a nezničila. Až okna zaschnula, tak pracovníci začali s leštěním. Díky dlouholetým zkušenostem využívají tzv. trik suchého čištění. Leštící přípravy u nich tedy rozhodně nehledejte, protože oni používají pouze suchou a čistou bavlněnou plenu, kterou dokonale vyčistí všechny skleněné plochy. I když je tento postup o hodně náročnější fyzicky, tak má výtečné výsledky a jejich technika leštění nemá rozhodně konkurenci. Společnost má totiž spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění.

Pokud…

Pokud potřebujete i výškové mytí oken, i tím se firma zabývá. Tým pracovníků se skládá jen z proškolených odborníků, kteří mají k dispozici vysokozdvižnou plošinu, hydraulická ramena i horolezeckou techniku. Komunikace s nimi je vždy bezproblémová, vyjdou nám pokaždé vstříc s termínem. Než jsme objevili tuto firmu, tak jsme vystřídali asi 4 jiné a s žádnou jsme nebyli tak spokojeni. Vždy byl problém v něčem jiném. Jednou třeba v tom, že přijela firma pozdě, jindy odbyli mytí oken. Ale s touto firmou se nemůže nic podobného stát. s nimi bude každý spokojen. Jinak to snad ani nejde.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Mountain View