Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

Opravdu čistá podlaha. Čištění podlahy

Opravdu čistá podlaha. Čištění podlahy

Zdravím, chtěla bych se zmínit o firmě, kterou jsem si najala na úklid podlah. Otevřela jsem si malý second hand, ale je pravda, že prostory jsem musela nechat trochu zvelebit, protože nevypadaly zrovna nejlíp. Ale neměla jsem finance na to, abych udělala všechno nové. Tak jsem se rozhodla, že podlahy nechám a nebudu kupovat nové, ale že bych je mohla nechat profesionálně vyčistit. Jenže jsem nevěděla, kterou firmu kontaktovat na čištění podlahy, protože jsme žádnou neznala. A pak mi jedna kamarádka doporučila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Že odvádějí opravdu vynikající práci a že podlahy budou vypadat prakticky jako nové, takže je to určitě lepší varianta, než pokládat novou. Tak jsem si řekla, že to vyzkouším.

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Ještě než jsem jim zavolala…

Ještě než jsem jim zavolala, tak jsem si o nich hledala něco na internetu, a tam je všichni taky moc vychvalovali, tak jsem si řekla, že do toho půjdu. Kontaktovala jsem je a telefonicky se s nimi domluvila na datu práce a tak podobně. Nejprve mi položili několik otázek, jak velký je můj obchod a tak dále. V daný den přijeli a pustili se do práce. Použili techniku strojové čištění a voskování pomocí kotoučového stroje. Ve stroji měli chemii určenou k čištění našich ploch s vodou. Když skončili, podlaha byla v opravdu perfektním stavu. Byla beze šmouh, bez usazené špíny a dalších věcí, které podlahu zrovna nekrášlily. Na to jak špatně podlaha vypadala, tak díky jejich čištění opravdu podlaha prokoukla. čištění podlahy

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Co je ještě další skvělá věc…čištění podlahy

Co je ještě další skvělá věc, kterou mi nabídli hned po čištění, tak konzervování podlah jejich voskem. A ten vosk je vážně skvělá věc, protože nejenom že díky němu podlaha vypadá ještě lépe a i snadněji se udržuje, protože se na ní tolik neusazuje špína, ale navíc vám i zajistí protiskluzový efekt. A to je skvělé, protože znáte to, jak to v ponožkách někdy podkluzuje. Takže díky tomu vosku už to tolik neklouže, což je požehnání hlavně pro ty z nás, které si libují ve vysokých podpatcích.

Jediné, čeho se nesmíte leknout, je cena, která se prvně tváří, že je docela vysoká, ale jelikož krásně čisté podlahy vydrží dlouho, vyplatí se to nakonec i finančně. Rozhodně je to věc, kterou nepovažuji za zbytečně vyhozené peníze. Člověk si musí holt uvědomit, že skutečná kvalita něco stojí a jejich technologie je drahá, takže je jasné, že ta služba bude taky. A já si za jejich kvalitu ráda připlatím. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, takže až budu někdo něco potřebovat, určitě se obrátím na ně. A realizují je po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.

co dělat s podlahamistaré nečistoty na podlazestará podlaha a jak ji obnovit

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View