Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

I okna a výlohy se mohou lesknout jako zrcadlo.

I okna a výlohy se mohou lesknout jako zrcadlo.

Pracuji…

Pracuji ve veřejné knihovně a mám taky na starosti údržbu a provoz budovy. A protože se blížily vánoce, tak jsme chtěli, aby u nás bylo vše v největším pořádku. A okna se mi už zdála hodně špinavá. A protože je přístup k našim oknům docela omezený, tak jsme skutečně kvalitní a pořádné vyčištění po našem úklidovém personálu zkrátka nemohli požadovat. Tak jsem naznala, že bude nejlepší, když se obrátit na nějakou úklidovou firmu. Ale žádnou jsem neznala, takže jsem musela hledat na googlu. Netrvalo to moc dlouho a narazila jsem na firmu, kterou všichni moc vychvalovali. Šlo o divizi myčů Čištění výloh. Zavolala jsem jim, slečna na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci.

 

Okna…

Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Nenašli byste na něm jedinou šmouhu. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná. A to je ta největší výhra, věřte mi. Takže od té doby, co máme tuto nanoimpregnaci, tak s okny nemám takovou práci, takže jsem jim za tohle opravdu hodně vděčná. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. Byli velice milí a profesionální, a skutečně mě nenapadá nic, na co bych si mohla z jejich strany stěžovat. Dokonce jsme museli potřebovat posunout termín a neměli s tím vůbec žádný problém. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu.

 

Super…

Super je, že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. Rozhodně vám doporučuji, abyste se na ně podívali. Opravdu tuto firmu všem doporučuji, byla jsem s nimi spokojená skutečně ve všech ohledech. Je pravda, že cena jejich služeb je o něco vyšší, ale věřte mi, rozhodně se vyplatí do toho investovat. Okna vydržela čistá dlouho, takže to ve výsledku není tak drahé, jak se to mohlo na první pohled zdát. Jejich služby navíc realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma opravdu široké pole působnosti. Ono prosadit se v zahraničí není něco úplně jednoduchého. Takže se neváhejte na ně obrátit, ať už jste odkudkoli. Určitě toho nebudete litovat. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View