Pages Navigation Menu

Čistiace služby od profesionálov

S odstránením plesne sa spoliehame na firmu A SERVIS LIPKA. Čistenie plesní Povážská Bystrica

S odstránením plesne sa spoliehame na firmu A SERVIS LIPKA. Čistenie plesní Povážská Bystrica

ako na pleseň

Pred nejakou dobou nás doma začala trápiť pleseň a nedarilo sa nám ju vyčistiť, až nám s tým pomohla upratovacia firma A SERVIS LIPKA, s. r. o., Niečo účinné na pleseň. A preto som sa rozhodla, že sa o nej zmienim, pretože by sa podľa mňa o nej malo vedieť. Ponúka komplexnú službu na odstránenie plesní, čistenie a dezinfekcia fasády a aplikuje protiplesňový náter LSG.

účinné na pleseň

 

Ako som hovorila, u nás doma sa začala tvoriť pleseň a tá musela zmiznúť, už len kvôli deťom, keď k tomu naša mladšia dcéra má astmu. Preto som sa pustila do hľadania firmy a pár som ich našla, ale potom bolo na rade rozhodnutie, ktorú si vybrať. Začala som čítať články, kde ľudia písali o ich skúsenostiach a snažila sa medzi nimi vybrať. Po dlhom uvažovaní som oslovila firmu A SERVIS, s ktorou som prekonzultovala problém o plesni na našom dome. Bola som veľmi rada, že mohli prísť už za dva dni. Dcére se astma začala zhoršovať, takže odstránenie plesne bolo už naozaj akútne.

Pracovníci…  

Pracovníci firmy najskôr všetky plesňami postihnuté miesta dôkladne oškrabali, vyčistili a potom použili fasádnu farbu, ktorú si vopred nechali namiešať. V izbách odstránili pleseň za pomocou odsávača, a to bez zaprášenia a akéhokoľvek znečistenia. Múry potom tiež pretreli maliarskou farbou. Keď všetko dôkladne preschlo, tak múry ošetrili protiplesňovým náterom LSG. Ten náter je práve to, čomu vďačíme za to, že sa pleseň už znovu neobjavila. S manželom sme s touto firmou boli veľmi spokojní. Rada ju komukoľvek odporučím, pretože odviedli skvelú prácu a nikomu inému už by som to nezverila.

ako zničiť pleseň

 

ako sa brániť proti plesni

Leave a Comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Mountain View